2733
2739
عنوان

دوستم با یه آقایی آشنا شده.خوبه ازدواج کنن؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 65 پست
منظورم اینه که مردی که از مشکلات منطقی حرف میزنه  و دیدگاهش یا زن هم خونی داره.  یه نشون ...

ببین من شوهرم باهان دوس بود قیافشو ک ببینی میگی مظلوم تر و تو سری خورتر از این نیست خونوادشم ک ماشالا یکی از یکی زبون باز تر

وقتی زنش شدم همون شوهر مظلوم و باباش پدرمو در اوردن 

دختر خوب حرفای قشنگو شوهر منم میزد الان کو؟ در عمل ببین چیه

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همسر من از روز اول گفت لجبازی نکنیم، بیا با هم منطقی درمورد مشکلات حرف بزنیم وقتی با حرف میشه ...

آره گفته بچه پیش خانمش هس. 

میگه خانمش میخواسته زهر بده ب بچه هاش و روانی بوده 

ببین من شوهرم باهان دوس بود قیافشو ک ببینی میگی مظلوم تر و تو سری خورتر از این نیست خونوادشم ک ماشال ...

به دوستم گفته حاضرم برات بمیرم ارزشش داری. 

پس باید دقت کنه 

آخه شوهر قبلیش خیلی بی اخلاق بوده 

اما خود آقاهه گفته زنش می گفته منو به چیزایی که میخوام نرسوندی و تحت روانپزشک هم بوده. 

2728
آره گفته بچه پیش خانمش هس.  میگه خانمش میخواسته زهر بده ب بچه هاش و روانی بوده

خانمی که روانیه و میخواسته زهر بده به بچه دادگاه اصلا نه تنها حضانت بچه رو بهش نمیده بلکه تو کوتاه مدتم اجازه نمیده بچه پیشش باشه مثل اینکه دوستتون نمیدونن زنا همینجوری واسه حضانت بچه باید ۷خوان طی کنن دیگه مشکل دار باشن بدتر! بعد اگه این آقا پدر خوبیه چطور راضی شده بچش پیش یه آدم روانی باشه که قصد کشت بچه رو کرده؟ 

اینجا آقا یکم مشکوکه! حتی اگه موندن بچه پیش مادر موقتیه بعدش قراره کجا باشه؟ 

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
به دوستم گفته حاضرم برات بمیرم ارزشش داری.  پس باید دقت کنه  آخه شوهر قبلیش خیلی بی اخلا ...

بزرگترین اشتباه دوستتون اینه مدام این آقا رو با قبلی مقایسه میکنن و چون فک میکنن اخلاقای بد همسر سابقش رو نداره پس مورد مناسبیه! چرا دوستتون اینقد عجله داره؟ 

خانمی که روانیه و میخواسته زهر بده به بچه دادگاه اصلا نه تنها حضانت بچه رو بهش نمیده بلکه تو کوتاه م ...

خب چون آقاهه بچه ها باش بد شدن 

میگه زنم جلو بچه ها منو تحصیذ می‌کرد وفحاشی 

من جوابی نمی دادم که ابهت مادرشون براشون زیر سوال نره 

اگه قراره بعدا پیشش بمونن. میگه صبوری کردم هرگز جلو بچه ها زنم کوچیک نکردم ولی اون کرذ 

2740
خب چون آقاهه بچه ها باش بد شدن  میگه زنم جلو بچه ها منو تحصیذ می‌کرد وفحاشی  من جوابی نم ...

بچه ها؟!! اونوقت بچه ها چند سالشونه؟ خودتون به عنوان یه شخص سوم این دلیل رو بخونید دوباره ببینید چقد منطقیه؟ به نظر شما یه جای کار نمیلنگه؟ من نمیخوام قضاوت کنم اما دلایل آقا به نظرم هیچکدوم قابل قبول نیست.

جون بچه مهم تره یا ابهت مادرانه؟ اونم مادری که به گفته آقا مشکل داره و قصد کشت بچه رو کردا

خب قبول که نکرده باید تحقیق بشه 

بهش بگین جدا از تحقیق مشاوره هم بره چون ازدواج با این آقا که بچه داره و اگه راست بگه و زنش مشکل داشته باشه دیر یا زود بچه ها میان پیش پدرشون یه مسئله پیچیده اس، این بار چشمشو خوب باز کنه ایشالا خوشبخت بشه

بهش بگین جدا از تحقیق مشاوره هم بره چون ازدواج با این آقا که بچه داره و اگه راست بگه و زنش مشکل داشت ...

خب دوستم با بچه آقا مشکلی نداره بیاد یا نیاد 

و اینکه 

آره تحقیق 

و مشاوره مهمه 

شاید تو زرد و بدتر اولی بود. ولی ظاهرا بهتره 

انگار درک وشعور بالاتری داره حرف همو می‌فهمن.