2737
2734
عنوان

دوستم با یه آقایی آشنا شده.خوبه ازدواج کنن؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 65 پست
خب بچه ها از پدر بدشون میاد چون زنه تخریب کرده ولی مرده تخریب نکرده جلو بچه ها گفته منطقی نیس.  ...

بچه ها چندسالشونه مگه که حق انتخاب دارن؟ 

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

دوستتون چند وقته جدا شده ؟ دادگاه حصانتو به مادر نمیده و بچه ها اول و اخر با پدرن دوستتون خیلی راحت میگه با بچه ها مشکل ندارم باید خوب فکر کنه بعدم خودش بچه نمیخواد ؟ دوست خواهرم با یه مرد مطلقه ازدواج کرد که دو تا بچه داشت یه پسر یه دختر دختره رفت پیش مادرش پسره با اینا بود انقدر این پسر ادیت کرد تا اخر اینا جدا شدن مرده هم با اینکه با زنش مشکل داشت به خاطر بچه ها برگشت همه اینا رو باید بهش فکر کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا ما یه فامیلمون وضعش خوب بودا میتونست خونه اجاره کنه نمیکرد دختره با مادر شوهرش تو یه خونه بود ...

اره عزیزم ازباطن مردا فقط خدا آگاهه

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕
نه در اصل دختر دایی بود  من نگفتم شناخته نشه فقط درآمدبالا نداره  وگرنه شوهر اول طرف که ...

خوب پول زندگی رو راحت تر میکنه اگه طرف اهل پول خرج کردن باشه،ولی اخلاق که مهمتره شناختش سخته واین آقا اگر اخلاقش ومنطقش خوب باشه،هنوز طلاق تو شناسنامه ثبت نشده دنبال کیس جدیده

2731
بچه ها؟!! اونوقت بچه ها چند سالشونه؟ خودتون به عنوان یه شخص سوم این دلیل رو بخونید دوباره ببینید چقد ...

اقاهه از اون هفت خطاس

خانومه هم بخاطر علاقه چشماشو رو حقیقت بسته

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
اقاهه از اون هفت خطاس خانومه هم بخاطر علاقه چشماشو رو حقیقت بسته

همین چند تا مورد که استارتر بیان کرد خیلی غیرقابل قبول و باور ناپذیره، هرکسی اینارو بشنوه مشکوک میشه و بیخیال میشه

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو...