2726
عنوان

دوستم با یه آقایی آشنا شده.خوبه ازدواج کنن؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 65 پست
ایشالا انتخابش درست باشه

راستی آقا میگه زنه قبل ازدواج قرص و داروی روانی می خورده. و خواهر برادرهاشم می خورن. دختر فامیلش ولی از مادرش ب ارث برده 

و خود مرده میگه میخوام خیلی تو انتخابم دقت کنم 

راستی آقا میگه زنه قبل ازدواج قرص و داروی روانی می خورده. و خواهر برادرهاشم می خورن. دختر فامیلش ولی ...

راستش من به خودم اجازه قضاوت کردن نمیدم اما به نظرم یکم این آقا مشکوکه، هنوز طلاقش ثبت نشده دنبال مورد جدیده، اگه خانم مشکل روانی داشته و ایشون میدونسته تا این حد حاده چرا آقا قبل بچه دار شدن سعی نکرده یا جدا بشه یا درمانش کنه، اگه این خانم تا این حد اوضاعش بده اصلا دادگاهی که مشکل خانم و دلیل جداییشون رو میدونه چطوری گذاشته بچه ها پیشش باشن؟ حتی اگه پدرم نخوادشون وقتی آقا ثابت کنه مشکل از خانمه دادگاه میفرستدشون بهزیستی، پس چرا تا الان به دلیل مهریه و بچه ها طلاقش ثبت نشده؟ اگه آقا ثابت کنه قبل از ازدواج این خانم مشکل داشته میشه فریب در ازدواج و صیغه طلاق به راحتی جاری میشه و ثابت کردنشم هیچ کاری نداره دادگاه میفرستدش روانپزشک! و اونموقع حتی مهریه و سایر مواردم راحتتر میشه، مگه اینکه آقا به همون دلیل ابهت مادرانه برای دادگاه دلیل مشکلات روحی رو نیاورده باشه که بعیده و من اصلا تو کتم نمیره و بازم دراین صورت چندجلسه مشاوره دارن و زنی که بخوادبه بچه سم بده اوضاعش حادتر از اونه که روانشناس نفهمه! 

این پدر مهر پدری نداره و نگران بچه یا بچه هاش نیست؟ 

ایشون میگه منطقی باشیم و میخوام دقت کنم تو انتخابم باشه اوکی ولی تکلیف مسائل مهمتری باید روشن بشه تا این مواردی که آقا مطرح میکنه. 

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی آقا میگه زنه قبل ازدواج قرص و داروی روانی می خورده. و خواهر برادرهاشم می خورن. ،دختر فامیلش ولی ...

به نظرم هر کسی با کیس شبیه خودش ازدواج کنه خوشبخت تره،آقا بچه داره همین آغاز مشکلات هست سطح درامدش هم گویا متوسطه،این بچه یا بچه ها کلی خرج دارن که وظیفه باباشون هست،درضمن آقا میگن خانم قبلی روانی بودن و قرص می خوردن،چطوری ۱۵ سال تحمل کردن و اینکه بیماری ارثی از مادرزنشون به زنشون رسیده،مادرزن که خاله خودشون میشده پس این ژن در خودشون هم هست

راستش من به خودم اجازه قضاوت کردن نمیدم اما به نظرم یکم این آقا مشکوکه، هنوز طلاقش ثبت نشده دنبال مو ...

خب بچه ها از پدر بدشون میاد چون زنه تخریب کرده ولی مرده تخریب نکرده جلو بچه ها گفته منطقی نیس. 

و همون اول ازدواج خواستن جدا بشن چون دختر فامیل بوده وساطت کردن 

2728
به نظرم هر کسی با کیس شبیه خودش ازدواج کنه خوشبخت تره،آقا بچه داره همین آغاز مشکلات هست سطح درامدش ه ...

نه در اصل دختر دایی بود  من نگفتم شناخته نشه

فقط درآمدبالا نداره 

وگرنه شوهر اول طرف که هنوزم میخوادش پولدار بوده اما اخلاق نداشته 

حالا دوستم میگه پول مهمتره یا اخلاق 

دوستم که طلاقه.  آقاهه هم آخرشه یعنی یک ساله کلا جدا از همسره و آخر پروسه

اقا هنوز طلاق نگرفته اصلا بهش فکر نکنه چون ممکنه اشتی کنه رجوع کنه هیچ کدومم نکنه بهتره تا یه سال طرف ازدواج نکنه یا کم کم شیش ماه تا بتونه خودشو جم و جمر کنه کیس خوبیه ولی اقا هنوز جدا نشده و خوب نیست دوستت بهتره بره پیش مشاور دیگه طلاقم گرفته خودش باید بدونه چه قدر مشاور چه برا این کیس چه کیس دیگه ضروریه

منظورم اینه که مردی که از مشکلات منطقی حرف میزنه  و دیدگاهش یا زن هم خونی داره.  یه نشون ...

به حرف نیست شوهر سابق من جلسه خواستگاری جوری حرف زد که من گفتم با این اکیم بعد زد زیر همه چیز بهترین کار رفتن پیش مشاورست

شاید شوهره اینجوریش کرده کارش به دارو کشیده 

دقیقا ما یه فامیلمون وضعش خوب بودا میتونست خونه اجاره کنه نمیکرد دختره با مادر شوهرش تو یه خونه بود واحد مستقل نه ها تو یه خونه بعد این از فشار عصبی دست درد که دکتر گفت باید عمل شه و گفت عصبیه مستقل که شد خوب شد 

منظورم اینه که مردی که از مشکلات منطقی حرف میزنه  و دیدگاهش یا زن هم خونی داره.  یه نشون ...

مردا همشون یجورن اینم چون تازه اشنا شده اینجوریه....شوهر منم اوایل منطقی بود الان حرف زدنی مسخره بازی درمیاره

به حرف اعتمادی نیس باید رفتارها و کارهای طرفو ببینه بعد ببینه با حرفاش همخونی داره یا فقط شعار

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
ببین من شوهرم باهان دوس بود قیافشو ک ببینی میگی مظلوم تر و تو سری خورتر از این نیست خونوادشم ک ماشال ...

شوهرمنم بیرون بادیگران خوبه تو خونه من وبچه هام ازش فراریم‌اینقدر که نق می زنه وبد دهنه حسابی تحقیق کنید

اگه زنشو طلاق بده خرج بچه ها باهاشه باید بده با حقوق معلمی میتونه هم زندگی دوستت رو تامین کنه هم بچه ها؟تازه اگه بر فرض راستم گفته باشه خانم مشکل روانی داره همون خانم این قدرت رو داره به وسیله بچه هاش زندگی دوستتو جهنم کنه 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 
مردا همشون یجورن اینم چون تازه اشنا شده اینجوریه....شوهر منم اوایل منطقی بود الان حرف زدنی مسخره باز ...

والا بخدا منم ازفشارعصبی داغونم‌تو۴۰ سالگی هزار درد دارم آدمو مریض میکنند‌بعدم خودشون ادم خوبه میشند

2706