2737
2734
عنوان

دوستم با یه آقایی آشنا شده.خوبه ازدواج کنن؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 65 پست
الله اعلم اخه همیشه ماها طرف مقابل رو مشکل میبینیم کلا برن پیش مشاور خیلی بهتره و معقولانه ...

دوستم میگه حرفای که این آقا می زنه شوهرش هیچ وقت نمی زده 

اصلا محبت نمی کرده 

و صحبت منطقی حالیش نمی‌شده. 

ولی این آقا میشه. دوستم میگه با اون از اول مشکل داشتیم این نه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چرا میگی تو پروسه طلاقن!!! اگه در حال طلاق گرفتنن باید تکلیف معلوم شه و طلاقشون ثبت شه بعد به فک ...

دوستم ثبت شده آقا هم جداس فقط چون بچه داره برا حضانت ومهریه ثبتش کمی طول کشیده 

2731
دوستم میگه حرفای که این آقا می زنه شوهرش هیچ وقت نمی زده  اصلا محبت نمی کرده  و صحبت منط ...

دیگه ایشون راضینو گویا تصمیمشون رو گرفتن.

ماها در حد توان گفتیم برن پیش مشاور.

ان شاء‌الله که خوشبخت بشن❤

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
هنوز تحقیق نکرده میخواد کنه اگه جدی شد  ولی، منظورم اینه نگرش آقاهه بهش میخونه ولی پولدار نیس ...

دیگه قرار نیست بااولی مقایسش کنه که..حتما.تحقیق کنه ببینه چرابایه بچه طلاق گرفتن 

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕
2740
دیگه ایشون راضینو گویا تصمیمشون رو گرفتن. ماها در حد توان گفتیم برن پیش مشاور. ان شاء‌الله ک ...

منظورم اینه که مردی که از مشکلات منطقی حرف میزنه 

و دیدگاهش یا زن هم خونی داره. 

یه نشونه ی خوبه؟ 

یا نه. ممکنه دروغ باشه یا همه چی بد پیش بره طلاق نگیره یا آدم بدی باشه. 

دوستم میگه شوهر اولش اصلا اینجوری منطقی باهم نمی‌شده حرف بزنن اهل منطق نبوده. 

دوستم ثبت شده آقا هم جداس فقط چون بچه داره برا حضانت ومهریه ثبتش کمی طول کشیده 

به دوستت بگو تا وقتی اقا طلاق نگرفته و تکلیف بچه و زن قبلی و مهریع و...شد مشخص نکرده و به صورت حقوقی طلاقش ثبت نشده به فکر ازدواج باهاش نباشه ، و اگر شد با خانم قبلی این‌اقا یه جلسه صحبت کنه 

و خود اقا و این خانم هم پیش مشاور قبل ازدواج برن

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
خب 15 سال با اولی ساخته  میگه زن اولش قرص و دارو مصرف می کرده.

مگه نمیگه زن اولم روانی بوده؟ پس خواه یا ناخواه روان این اقاهم بهم ریخته و اول باید بره مشاوره و روان درمانی شه

بعد اگه زن اول اینقدر هیولا بوده بنظرت نباید چشم این اقا در انتخاب همسر بترسه و حداقل چند سال از طلاقش بگذره بعد ازدواج کنه؟

ب دوستت بگو دقت کنه .. تو حرف همه خوب حرف میزنن تو عمل صفرن

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
منظورم اینه که مردی که از مشکلات منطقی حرف میزنه  و دیدگاهش یا زن هم خونی داره.  یه نشون ...

عزیزم همسر من از روز اول گفت لجبازی نکنیم، بیا با هم منطقی درمورد مشکلات حرف بزنیم وقتی با حرف میشه موضوع رو حل کرد چرا لج و قهر، تو دوران عقد هم همینکارو میکرد اما بعد ازدواج هم لج میکنه و هم قهر البته بعد ۳سال یکم بهتر شده میدونی مشکل کجاس؟ اینکه منطق اون مخصوص خودشه درمورد مسائل طبق منطق خودش حرف میزنه و حرف می پذیره! 

به دوستت بگو از چاله درنیاد بیفته تو چاه دقت کنه و بره پیش مشاور، تکلیف بچه رو هم مشخص کنن

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
خب 15 سال با اولی ساخته  میگه زن اولش قرص و دارو روانی مصرف می کرده.

شاید شوهره اینجوریش کرده کارش به دارو کشیده 

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕