2737
2739
عنوان

انتخاب اسم

125 بازدید | 10 پست

بنظر شما کدوم اسم قشنگتره؟

1.آرینا   (دختر آریایی)

2.هلما (ستاره درخشان)

3.آدرینا(دختر زیبارو)

تعداد رای : 24
نظرسنجی
1
7
29%
2
7
29%
3
10
41%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مَها .مُحنا .مَهتا .حَنا .  آلما .آنا .النا. ثمر .جانان.اسما مورد علاقه ی من 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏

هلما نه ولی حلما قشنگتره

انسانیت زمانی مُرد که حیوانات در تختخواب خوابیدند امــــا کودکی سر بر سنگ میگذارد تا بخوابد./ انسانیت زمانی مُرد که افرادی که ذره ای از انسانیت بویی نبرده اند هم مدعی طرفدار انسانیت شدند...

گزینه ۴ هیچکدام

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2740
یعنی از این 3 اسم هیچ کدوم قشنگ نیست؟

چرا عزیزم قشنگن  ولی من دوس داشتم اسمای نوردعلاقه خودمو هم گفتم  آدرینا هم خیلی قشنگه علف باید به دهن بزی شیرین بیاد منم دلخوشیای خودمو گفتم 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
عزیزم.مرسی.شایلین چی؟

راساشو بخای اینو دوس ندارم ولی عزیزم خودت باید دوست داشته باشی نه بقیه