2737
2734
عنوان

شوهرم لیاقت منو نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1835 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد بچه دار شدنم خودشو نشون داد خیلی فحاشی میکنه و توهین  دختر منم هر چی بگی تکرار میکنه شوهرم ...

باورمیکنی شوهر منم به همه نظر داره میخاد همه رو بکنه ببخشید من خودم پایه ام نمیدونم چرااینجوریه یه مدتم دوست دخترداشت الانم باهر کی باشه عاشقش میشه خدا بعضی موقعها کم میارم 

2728
عزیزم تو هر زندگی بالا و پایین هست... طلاق حلال مشکلات نیست اگه نارضایتی داشتی ازش چرا باردارشدی؟؟

نوشتم بخون بعد زایمان اون رو خودش نشون داد

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
نه بابا .  جاری دختر عموم . دوستام  با بچه . همشوم ازدواج کردن دوباره . به حدی خوشبختن ...

ب نظرم زنی که یه بار طلاق گرفته احمقه اگه دوباره گول بخوره مرد خوب اصلاوجود نداره حالابعضیاگرگ درلباس میشن

2738
باورمیکنی شوهر منم به همه نظر داره میخاد همه رو بکنه ببخشید من خودم پایه ام نمیدونم چرااینجوریه یه م ...

خیلی دلم گرفته من یه دختر تحصیل کرده خیر سرم دانشگاه دولتی روزانه نمره اول کلاس یه دختر شاد تو فامیل بودم ولی الان شدم یه آدم آسیب پذیر و افسرده و تنها

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
بعد بچه دار شدنم خودشو نشون داد خیلی فحاشی میکنه و توهین  دختر منم هر چی بگی تکرار میکنه شوهرم ...

بگو خواهرمن تورو  ... حساب نمیکنه

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣

😔😔😔😔😔

چرا نظر ب خواهرت داره؟چه آدم عوضیِ😡

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
خیانت رو دیگه نمیشه تحمل کرد چطوری زندگی میکنی باهاش 

خدالعنتش کنه این گرگ قسمت من شد دلم خونه خواهری بعضی موقعهامیگم خدا دستمومحکم بگیر بعضی وقتهابه خودکشی فکرمیکنم فقط بچه ام دلیل زندگیمه خسته شدم هرروز دعوا میگه من از خانواده ات النگو مامانمو خواست مانانم نداد الان سراین فقط بحث میکنم میگه بابات اگه میدونست ماهی پانصد یارانه داشتی نمذاشت ازدواج کنی و....میگه مگه من دزد بودم نداد

[QUOTE=139893218]بگو منم دلم میخواست زن داداشت بشم نه تو [/QUOTEاز دهنم در نمیاد این حرفها چند بار مزه مزه کردم بگم اما نتونستم 

میدونم خیلی بدبختم 

2706