2733
2734
عنوان

شوهرم لیاقت منو نداره

1835 بازدید | 79 پست

دلم خیلی گرفته کسی هست اینجا ارومم کنه 

راهی برا طلاق ندارم بابام راهم نمیده از طرفی یه دختر دارم۳ ساله نمیخام ازش جدا بشم خودمم خانه دارم شاغل نیستم رو پا خودم وایسم

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

جز این که مهریه تو بگیری یا با پس اندازت خونه رهن و اجاره کنی راه دیگه ای نداری

دنبال یه کار هم که حتما باید بری

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

حالا کدوم مردی قدر زنش رو میدونه ک شما شاکی هستی😔😉😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706