2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اول نفس در نظر داشتم

اما بعدش به خودم گفتم فردا بزرگ بشه هرکی بهش بگه نفس خانوم انگار داره باهاش لاو میترکونه غیرتی شدم منصرف شدم

یا بهش بگن نفسم بپر توی قفسم😐

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2728

منم نفس دوست داشتم اما مادرشوهرم میگه پیش ما زیاده و اینکه اسمشو به زبان محلی عوض میکنن و اینکه شوهرم گفت اول و اخرش میتونی بهش بگی نفس.

منم الان میزارم لیان به معنی درخشنده تابان.

ولی لیا صداش میزنم به آلمانی یعنی من با خدا هستم. و به یونانی یعنی آورنده خبر خوب

منم نفس دوست داشتم اما مادرشوهرم میگه پیش ما زیاده و اینکه اسمشو به زبان محلی عوض میکنن و اینکه شوهر ...

لیان اسم پسره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
منم نفس دوست داشتم اما مادرشوهرم میگه پیش ما زیاده و اینکه اسمشو به زبان محلی عوض میکنن و اینکه شوهر ...

لیانا هم خ قشنگه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

اسم قشنگیه😍

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706