2733
2739

وقتش رسیده که ترامپ 😆😆ترور کنن 

چند وقت پیش هم فرار کرده به یه پناگاه ..بعدش اومده گفته که خواستم برم بازدید 😂😂

آخرش ترورش میکنن😂

😐😐کاش اون زنه پیدا شه بیاد آینده منم بگه 

خسته شدم 😩😩😩 

برای روشن شدن حقیقت کافی است ۲۱ بار باوضو سوره نشرح را بخوانید و سر به سمت قبله انگار سرشما جای مهر است و به پهلوی راست
وزانوهایتان راخم کنید دست راستتان را زیر سر یعنی زیر گوش راست
ودست چپتان را بین زانوهای جمع شده ی خود قرار دهید طوری ک انگار محمد نوشته شده است  واین الگوی خواب مسلمان است

نیت کنید وبخوابید انشالله حقیقت برایتان روشن میشود ناگفته نماد بعد از خواندن سوره نشرح باکسی صحبت نکن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من میخوام یه اقایی که از خودم درشت تره رو بزنم فنی تکنیکی بلدید؟ بجز لگد زیر شکم اونو بلدم😭😭😭😫😫

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2728

از خودش که نگفته بود، تو کارتون سیمپسون ها بود حالا برو ۲۱ فصل کارتون ببین شاید چیزی از آینده تو هم توش بود :))

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
 برای روشن شدن حقیقت کافی است ۲۱ بار باوضو سوره نشرح را بخوانید و سر به سمت قبله انگار سرشما جا ...

ترور ترامپ چندمدت پیش تویه کارتون امریکایی ساخته بودند پیش گویی کرده بود من دیدم

2738
اون اقااحتمالاشوهرت نیس؟    

نه 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

کارتون سیمپسون ها بود که سالها پیش ساخته شده که ترامپ رییس جمهور میشه و بعدش ترور میشه و ترامپ تو تابوته که نشون میدن.

اره منم منتظرم چون خیلی از داستانهاش به واقعیت پیوسته

2706