2737
2734
عنوان

از بددهنیم خسته شدم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 67 پست
نه تو بد نبودی. جامعه ما بده. الان شوهرت بدترین ادم باشه تو میری خیانت میکنی؟؟؟ پس همه اینا از ...

الان مثل قدیم بهش حس ندارم دوسش دارم ولی ن اندازه اون موقع ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای شما چن سال از خیانتش میگذره  من بخاطر این معذرت خواهی میکنم ک میگم ی وقت از چشش نیافتم&nbs ...

یه سالی میشه ببین سعی کن ازامروزفقط روخودت کارکنی اگه واقعاپشیمونه به مرحله ای نرسونش بگه عاره کردم دلم خواست ازاین بدترم میکنم خیلی سخته من حتی مشاوره وروانپزشکم رفتم وهنوزنتونستم فراموش کنم سعی کن باخودت حرف بزنی مثه من دشمن خودت نباش یه روزکامل بشین فک کن ب خیانتش بعدبگرددنبال اون دلیلی که خیانت کردوسعی کن باهاش کناربیای بگوتموم شده رفته حالامن چیکارکنم که دیگه تکرارنشه ورونقاط مثبت خودت کارکن

2731

طبیعیه عزیزم کنار نیومدن با خیانت کسی ک یه عمر کنارش بودی فک میکردی خیلی عاشقه .

حالا اگه خیانت از طرف زن باشه طرف ب دادگاه میکشه و هزار تا تهمت و انگ( ه ر ز گ ی)میزنه و هیچجوره نمیتونه کنار بیاد 

ولی قانون زناها اینکه مث تو سری خورا بخاطر زندگی بچه کنار بیان ببخشن

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 

خیلیی طبیعیه

منم با مامان بابام خیلییی بد دهن شدم ولی وقتی نماز میخونم خوب تر شدم

وقتی تو زندگیت به مشکل بر خوردی،از خدا گلایه نکن، به این فکر کن زندگی کیو جهنم کردی ک داری تقاص کارتو پس میدی' خودم تعلیق کردم!
2738

منم این مشکلو دارم ولی هنوز فراموشش نکرده چون هنوز عکساش تو گوشیشه ولی میگه فراموش کردم نمیدونه من رمز گوشیش رو دارم هردفعه یه عکس جدید ازش دانلود میکنه و من همچنان به اجبار این خفت رو تحمل میکنم😔😔😔

آقا نیستم لطفا توهین نکنید با تچکر

استیو هاروی خیلی حرفاش جالبه ب نظرم میگه یکسال برا عذاب دادن کسی ک بهت خیانت کرده کافیه ولی بعدش تمومش کنید وگرنه ازت سرد میشه منم دارم سعی میکنم ببخشمش 

با ی زن خوابیده  اگه خیانتش در حد چت بود انقد خورد نمی شدم

بمیرم برای دلت خاهر 😔

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

به نظرم بهتره یه مدت ازش دور باشی باهاش صحبت کن بگو بخشیدیش اما هضم کارش برات مشکله بگو یه مدت دور باشین تا بتونی با موضوع کنار بیای و آروم بشی 

برو سفر یا اگر فامیلی دارین تو روستایی جایی برو اونجا طبیعت آرومت میکنه بعدم که دلتنگش شدی باعث میشه با موضوع کنار بیای

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....
با ی زن خوابیده  اگه خیانتش در حد چت بود انقد خورد نمی شدم

با اون زن رابطه عاشقانه داشته ؟ یا فقط برای یه شب بوده ؟  اگه رابطه عاشقانه داشته که فراموش کردنش برات خیلی سخته . ولی اگه فقط برای یه شب بوده سعی کن فراموش کنی نتونسته خودشو کنترل کنه و یه اشتباهی کرده ، ولی اگه برای بار دوم تکرار کرد ازش جدا شو

2706