2737
2734
عنوان

از بددهنیم خسته شدم 😔

576 بازدید | 67 پست

بعد از خیانت شوهرم مثل دیوونه ها شدم با اینکه بخشیدمش ولی از ته دلم هنوز نبخشیدم بعضی وقتا باهاش خیلی خوبم ولی بعضی وقتا ی اخم کوچیک حتی تقصیر از من باشه هرچی ازدهنم درمیاد میگم کاراشو ب روش میارم  بعدش خودم پشیمون میشم و ازش معذرت خواهی میکنم به نظرتون طبیعیه😞

طبیعیه درسته بخشیدیش اما بازم بازم دلت شکسته از کارش😕

کاملاطبیعیه چون منم اینطوریم یادخیانتش میوفتم کلاباخاک یکسانش میکنم والبته معذرت خواهیم نمیکنم ونتیجش شدسردشدن زندگیم وبودونبودم واسش یکی شدفک کن یه هفته بیمارستان بودم حتی حالمم نپرسیدپس لطفااگه دوسش داری راه منوادامه نده خودت پشیمون میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعی نیس. اما خوب حق داری ولی باید بری مشاوره. چون خودت اذیت میشی

منم این مشکل رو دارم. با کوچکترین عصبانیتی بددهن میشم با شوهرم. خیلی از کاراش و گذشتمون کینه دارم ازش. اما واقعا واقعا خودم اذیت میشم و‌با بددهنی خودم کوچیک میشم

2728
کاملاطبیعیه چون منم اینطوریم یادخیانتش میوفتم کلاباخاک یکسانش میکنم والبته معذرت خواهیم نمیکنم ونتیج ...

پس چرا ی بچه بی گناه رو وارد این زندگی کردین اخه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
کاملاطبیعیه چون منم اینطوریم یادخیانتش میوفتم کلاباخاک یکسانش میکنم والبته معذرت خواهیم نمیکنم ونتیج ...

برای شما چن سال از خیانتش میگذره  من بخاطر این معذرت خواهی میکنم ک میگم ی وقت از چشش نیافتم  آخه برا جبرانش همه کار داره برام میکنه خودشم خیلی پشیمونه 

من کنترل خشممو از دست دادم. قبلا ب خودم حق میدادم. میگفتم شوهرم چون فلانه من اینجوری سدم. اما میبینم که اگه شوهرم بده پس چرا ما روزای خوب هم داریم باهم؟؟ 

تو هم به همین فک کن. اگه دوسش نداری و نمیتونی ببخشیش پس چرا یه وقتایی خوبید باهم؟؟؟ 

2738
من کنترل خشممو از دست دادم. قبلا ب خودم حق میدادم. میگفتم شوهرم چون فلانه من اینجوری سدم. اما میبینم ...

چون میگم اشکال از من بوده شاید من بد بودم ک رفته اینکارو کرده 

در واقع زندگی من. الان طوری سده که وقتی من حالم خوبه و ب چیزای منفی فکر نمیکنم، همه چیز خوبه، اما تا بهم میریزم جوری خشمناک میشم ک همه چیزو به خاک و‌خون میکشم😐😐😐 خشم اژدها😬

و این یعنی اینکه من باید تغییر کنم. ما باید یاد بگیریم هر مشکلی رو تو همون لحظه حل کنیم. و بعدش دیگه پای اون مشکل رو وسط نکشیم

پس چرا ی بچه بی گناه رو وارد این زندگی کردین اخه؟

چون ازاینکه بخام جون اون بچه روبگیرم ترسیدم ن من بچه خواستم ن اون یهویی شدونمیتونم توکارخدادست ببرم اونطوریم نیست ک منودوست نداشته باشه الان مثلاداره تنبیهم میکنه ولی نمیدونه من ب تخمدان چپمم نیست

چون میگم اشکال از من بوده شاید من بد بودم ک رفته اینکارو کرده 

نه تو بد نبودی. جامعه ما بده. الان شوهرت بدترین ادم باشه تو میری خیانت میکنی؟؟؟ پس همه اینا از جامعه ما نشات میگیره

گاهی با خودت حرف بزن. بگو شوهر من یه قربانی ازین جامعه س. که با فرهنگ و تربیت غلط جامعه به این جا رسید. دلت براش بسوزه و سعی کن فرهنگ درست رو اروم اروم تو بهش یاد بدی. البته همه اینا مشروط به اینه که دوسش داشته باشی و رندگیتو دوس داشته باشی

در واقع زندگی من. الان طوری سده که وقتی من حالم خوبه و ب چیزای منفی فکر نمیکنم، همه چیز خوبه، اما تا ...

خیلی سخته خیانت خیلی سخته آدم قلبش بد جور میشکنه نمیتونه فراموش کنه انگار چاقورو مستقیم کنن تو قلبت ولی زنده بمونی و زخمش تا  آخر عمرت خوب نشه 

2706