2737
2734
عنوان

سیاهی و سوختگی بعد از لیزر

| مشاهده متن کامل بحث + 26075 بازدید | 48 پست

سلام دوستان ک لیزر انجام میدن برای، صورتشلن حتما ضد افتاب خوب ودرمانی، استفاده کنید من خودم ضد افتاب فوراور امریکا میزنم بهترین ضد افتاب دنیاس، خاصیت ابرسانی روشن کنندگی داره ارگانیکه و مناسب انواع پوست با ترکیب زنگ اکساید طبیعی و ژل الورا برای لیزر بدن هم حتما مام فوزاور بگیرید بدون نمک المنیوم خاصیت درمانی دارع ژل خالص الورا داره حجم یکساله من اصلش از این پیج گرفتم واریز ها سفارششون و زضایت ببینید متوجه میشید foreverlivingesfahan7

شماره واتساپ شون ۰۹۰۱۰۱۸۳۰۲۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه مرکز لیزر فوق العاده در اصفهان میشناسم که کارشون حرف نداره دستگاهشون مال سال ۲۰۲۲ هست جدید ترین تکنولوژی رو داره تو اصفهان تکه👌و واقعا  بدون درد و سوزشه😍من خیلی از دردش میترسیدم😢 اینا دستگاهشون اصلا سوختگی نداره👍

با اینکه من مشکل تیروئید دارم و ۱۲ جلسه جای دیگه رفتم بی نتیجه بود😒اینجا که رفتم با یه جلسه موهام کاملا از بین رفت پوستمم قشنگ روشن تر شد به خصوص زیر بغل و بیکینی خودم کاملا متوجه شدم😊

شمارشونو میذارم براتون: ۰۹۲۱۷۸۷۰۷۷۶

سلام اسی‌

تیرگیت برطرف شد

وااای من بعد جلسه هشتم‌ پوستم‌ سیاه شد😖😖😖

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...
2728