2737
2734
😂😂😂😂دیگه حلال کن ولی باز خونه خودته هروقت خواستی بیا آدرس و شماره تلفن که بهت دادم😉😉

بله ذخیره کردم دستتون دردنکنه😂معلومه سرتهران میشینید😐

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜
انصافا کی میتونه دیگه اون فسنجون و قیمه و قرمه سبزیهای قدیمو بپزه .مزه ها دارن فراموش میشن

من😊

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بله ذخیره کردم دستتون دردنکنه😂معلومه سرتهران میشینید😐

اره همین اول تهران بیای خونه منه😂😂😂توروخدا تعارف نکن در خونه من همیشه به روی دوستام باز.حتما بیا منتظرتم.😉😉

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
انصافا کی میتونه دیگه اون فسنجون و قیمه و قرمه سبزیهای قدیمو بپزه .مزه ها دارن فراموش میشن

شماازمردای الان بگو مردنیستن اصن حیفه اون قرمه سبزی واس اونا😐

2738
بی ریط نیست بانو .آشپزی هنره دیگه

آشپزی هنره ولی چه ربطی به آرایش داشت؟

یک زن موفق و باسیاست هم به خودش میرسه هم به کارش هم به شوهرش هم به بچه هم خونه و آشپزی.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
زن بدون ارایش خواستنی تره.

نظر شما این.هرانسانی نظر خاص خودش داره نمیشه به همه دیکته کرد.پس نظر شما برای خودتون محترم.

2706