2737
2739
عنوان

خواهرشوهرم‌دیروز سر لوازم ارایش داشت چرت و پرت میگفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 53 پست
انقدر بحث رو کش داد تا اخر سر برگشت یه چرتی گفت منم بلند جلوش به شوهرم گفتم عزیزززم من ارایشم نکنم ب ...

اوه اوه اوه استارتر از اوناییا

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
باز میگی لاکورت 😭  من ورسای خریدم همون قیمت شد

ورسای امتحان نکردم

لاکورت ولی خیلی خوبه من از وقتی ۳۰ تومن بود. خریدم تا الان

خیلی خوب رو پوست میشینه 

اصلا کرم پودر نمیزنم اینقدر پوشانندگیش خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه عزيزم واقعا كرم هاي ارايشي اصل خيلي گرونه براساس دلار حساب كن خودت مارك درست و اصل ارزون قيمت مس ...

میدونی من ب همین کرمای ۲۵ تومنی خودم خیلی راضیم😂😂😂😂😂😂😂😂

البته مدیونی اگه فکر کنی نداشتن پول هم در این تصمیم دخیله

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
2728

خدایی ۳۰۰ تومن میدید پنکک پوستاتون خوبه ها من تهش ۵۰ تومن میدم ولی نکته اینجاست که ارایش نمیکنم معمولا

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
اوه اوه اوه استارتر از اوناییا

خیلی حرصم داده این چند روز انتر خانوم بعد با اون ریختش برگشته میگه ۵ سال دیگه نشون میده چی میشه!!! منم گفتم اگه قرار بود نشون بده تو این ۵ سال نشون میداد...نکبت خانوم😂

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2738
خیلی حرصم داده این چند روز انتر خانوم بعد با اون ریختش برگشته میگه ۵ سال دیگه نشون میده چی میشه!!! م ...

خیلی حساسی یه تهش میگفتی باشه تو خوبی تموم میکردی اعصاب و فکرتو برای این مسائل بیخود نزار اصلا

خیلی حرصم داده این چند روز انتر خانوم بعد با اون ریختش برگشته میگه ۵ سال دیگه نشون میده چی میشه!!! م ...

درضمن به خواهرشوهرت فهش میدی شخصیت اون نمیاد پایین شان توهست که میاد پایین عزیزم

درضمن به خواهرشوهرت فهش میدی شخصیت نمیاد پایین شان توهست که میاد پایین عزیزم

فحشه رو ت روش ندادم که...

اعصابم بهم ریخت اصلا به من چه ربطی داشت برگشته لوازم ارایشش ررو مقایسه میکنه با من!!!

داداشش داره میگه گروووون خریدی چه ربطی به من داره الان؟؟؟

که حرف اضافه میزنه

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2706