2737
2734

اومدیم مسافرت دیروز داشتیم میرفتیم‌بیرون آرایش کردم من لوازم ارایشم رو شوهرم از بازار از وارد کندده اصلیش میخره و به قیمت پایین تر میده بهمون و خدایی همش هم مارک خوبه و ۵ساله دارم لوازم ارایشم رو از اونجا میخرم‌ و استفاده میکنم هیچ گونه مشکلی پیش نیومده...

حالا دیروز پنکک رو دراورد دید خورد شده وایساد به اه و ناله که ۱۳۰ تومن پول پنکک دادم به باد رفت و شهرزاد تورو خدا درستش کن منم گفتم یذره آب بزن بهش با پد روش فشار بیادبزار یکم بچسبه بهش.

شوهرم و برادرشوهرمم گفتن ۱۳۰ پول پنکک دادی گرون گرفتی و اینا...برگشته میگه پوووووست من حسسسساسه

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

شوهرمم گفت شهرزاد این همه داره استفاوه میکنه مگه پوستش خراب شده برگشت گفت نه ۵ سال دیگه نشون میده که پوستش چی میشه😑 و اشغاله و ارزون قیمت.

اون یکی برادرشوهرمم گفت قیمت تو ایران ضامن کیفیت نییت.

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
شوهرمم گفت شهرزاد این همه داره استفاوه میکنه مگه پوستش خراب شده برگشت گفت نه ۵ سال دیگه نشون میده که ...

جلو برادرشوهراتون ارلیش میکنید؟ 

این نکته هم تو متنش بود

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
2706