2733
2739
عنوان

کرونا چ بلایی سر بیمار میاورد

| مشاهده متن کامل بحث + 4806 بازدید | 119 پست
دقیقا...والا الانم امکانات کمه ما خودمون میگیریم وسیله ،،شیفتی دوتا دستکش ونیل،،دوتا ماسک معمولی می ...

چه امکاناتی خواهر زبونم لال اضافی کاری میدن ولی طرف میفته میمیره پول میخاد چیکار الان پرستار ها دکترا جونشون کف دستشونه دارن هر دیقه با مرگ دستو پنجه نرم میکنن اونم از رفتار مردم 

اگه مدرسه ها باز بشه بلانسبت چه خاکی به سرم بریزم.پسرم امسال می‌ره کلاس اول.من از اخرای بهمن هیچ جا ...

ولش کن هرچی میخان بگن الان اوضاع خیلی خطرناکه به شوهرت بگو به خانوادت بگو بجای این خاله زنک بازیا حرف در اوردن پشت سر من یکم اخبار ببینن بعدشم خودتو ناراحت نکن آبجی جان بخدا بهترین کارو داری میکنی انشاالله تن خودتو پسرت همیشه سلامت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته مهین جان ولی بخدا یه نوعی حق الناسه این موضوع بعضیا از ترسشون حتی سوپری هم نمیرن اونوقت یه عده ...

به خدا من غصه ام شده 

شهر من وضعیت سفید. شده بود ولی با برگشت این ها نمیدونیم دوباره چی میشه

2731
به خدا من غصه ام شده  شهر من وضعیت سفید. شده بود ولی با برگشت این ها نمیدونیم دوباره چی میشه

مشهد سفید بود حرمو وا کردن یه عده ریختن حرم شد قرمز دیدین دیگه تو کلیپ ها فیلم ها در و دیوارو لیس میزدن مردم واقعا این باورهای عامیانه تا کی؟قربون امام رضا بشم حتما باید بریزن لیس بزنن تا حاجت روا شن؟مگه ما که فرسنگ ها ازش دوریم صدامونو نمیشنوه؟بابا بشین خونت دعاتو بخون دو رکعت براشون نماز بخون بخدا امام رضا خشنود میشه امام رضا نمیگه بیا حرم من بعد برو مردمو نفله کن بچه های کوچیک رو نفله کن 

چه امکاناتی خواهر زبونم لال اضافی کاری میدن ولی طرف میفته میمیره پول میخاد چیکار الان پرستار ها دکتر ...

خدا بهمون صبر بده

ی ساعتی ۱۷ تومن انداختن تو دهن بقیه همه میگن ماشالا پولدار شدی،،،من هر ماه تقریبا ۴۰۰ ساعت شیفت داشتم این دو سه ماه..خبر ندارن حقوقمونم میره برای تجهیزات

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

آخه چیکار کنیم،؟ 

شوهرم سرکار میره روزی چندتا آدم از نزدیک باهم در ارتباطن. داانشگاهون یه هفته ست باز شده باید بره.  مامانم مدیر مدرسس الان چند وقته مدرسشون باز شده. ب اسم رفع اشکال باز شده ولی تقریبا همه ی شاگرد هاش میان چون تو خونه هم خودشون خسته شدن هم ماماناشون رو خسته کردن.  بابام هم معلمه هر روز باید بره مدرسه. حالا من همش تو خونه هم باشم بازم در معرض خطرم. هنه ی اینا ب خاطر سو مدیریته

خدا بهمون صبر بده ی ساعتی ۱۷ تومن انداختن تو دهن بقیه همه میگن ماشالا پولدار شدی،،،من هر ماه تقریبا ...

مردم حرف زیاد میزنن دیگه شعور ندارن که این جونشو گزاشته کف دستش داره هر دیقه با مرگ دستو پنجه نرم میکنه چه پولی چه کشکی 

2738
ولش کن هرچی میخان بگن الان اوضاع خیلی خطرناکه به شوهرت بگو به خانوادت بگو بجای این خاله زنک بازیا حر ...

چی بگم بخدا.اصلا انگار کرونایی وجود نداره.چون قرنطینه رو برداشتن،همه فکر میکنن دیگه یعنی تموم شده.ممنون خانومی .همچنین شما سالم و سلامت بمونی انشاالله 🌼

مردم حرف زیاد میزنن دیگه شعور ندارن که این جونشو گزاشته کف دستش داره هر دیقه با مرگ دستو پنجه نرم می ...

انشالله خدا به همه سلامتی بده

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
اتفاقا سیستم علوم پزشکی ما فوق العاده ست واسه همه حتی فقیر ترین ها هم انجام میدن چرا این حرفو میزن ...

عزیزم شما که کادر درمانی۱سوال ازت بپرسم

من شوهرم جایی بوده که احتمال داره افراد ناقل بوده باشن یعنی ۱بیمارکرونایی که فوت کرده این اقوامش رودیده که البته خودشون نشانه ای ندارن دست وبوس نداده ولی ماسکم نزده.من همش میترسم اینم ناقل شده باشه به منوبچه هامم بده الان ۳روزگذشته.

راهی برای پیشگیری یارفع ویروس هست؟مثلا بخور یاتغذیه.....

مشهد سفید بود حرمو وا کردن یه عده ریختن حرم شد قرمز دیدین دیگه تو کلیپ ها فیلم ها در و دیوارو لیس می ...

دقیقا مشکل فقط سو مدیریت هست

اون بزرگترا و مسیولین اگر جدی بگیرن  مردم نادان هم جدی میگیرن

2706