2737
2739
عنوان

کرونا چ بلایی سر بیمار میاورد

| مشاهده متن کامل بحث + 4806 بازدید | 119 پست
پس چراتوایران ازاین کارا نمیکنن اطرافم کرونایی بستری داشتیم حتی فوتم داشتیم ولی این دستگاها که میگی ...

شما بولا سرش بودی؟؟اینا حتلسون خیلی بده و ریه هاشون از کار افتاده

اونایی که حالشون بهتره اکسیژن معمولی نصب میکنن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
اسی خدا خیرت بده با تاپیکت انشاالله مردم بخونن جدی بگیرن بخدا همه در قبال هم مسئولیم تروخدا رعایت کن ...

هیچکس تو ایران اهمیتی نمیده

و هیچ احدی دلش برای دیگه ای نمیتپه و نگران نیست

نه سیستم دولت و مسئولات برای منم دلسوری میکنن دو نه خود مردم برای هم

تا وقتیکه رحم و مروت نداریم همینی که میبینیم میشه.و صددالبته بدتر

رفیقم بود 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شما بولا سرش بودی؟؟اینا حتلسون خیلی بده و ریه هاشون از کار افتاده اونایی که حالشون بهتره اکسیژن معم ...

بالاسرشون نبودم ولی خودشون گفتن

خدایا سپاسگذارم که من روز به روز سالمتر ثروتمندتر وشادتر میشم♥😍
2731
من کادردرمانم..واقعا به چشم دیدم که مریض هامون رفتن جهنم وبرگشتن😔

خسته نباشی دوست عزیزم تروخدا گناه مردمی رو که رعایت نمیکنن خستتون میکنن رو به پای من بنویس حلالمون کنین بخدا من از طرف اون مردمی که اذیت میکنن شماهارو خستتون کردم ازتون معذرت میخام شرمندتونم انشاالله همیشه تنتون سلامت باشه عزیزدلم منم یجورایی مثل شما در خطرم منم پزشک داروسازم همش به چشمم میبینم رعایت نمیکنن نمیدونم واقعا چی بگم 

هیچکس تو ایران اهمیتی نمیده و هیچ احدی دلش برای دیگه ای نمیتپه و نگران نیست نه سیستم دولت و مسئولا ...

اتفاقا سیستم علوم پزشکی ما فوق العاده ست

واسه همه حتی فقیر ترین ها هم انجام میدن

چرا این حرفو میزنید

ما که توی بیمارستانیم میدونیم همه کاری واسه همه کس میکنن

فقط پولدارا میرن بیمارستان خصوصی 

بقیه بینارستان دولتی

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

عزیزم کسی که کارش به وینتیلاتور میرسه به ندرت زنده میمونه. خدا رو شکر بستگان شما اون مرحله رو تجربه نکردن وگرنه الان نمی‌توانستند همصحبت شما باشند

خسته نباشی دوست عزیزم تروخدا گناه مردمی رو که رعایت نمیکنن خستتون میکنن رو به پای من بنویس حلالمون ک ...

فدات بشم عزیزم..بخدا ۴ماه اونقدر سختی واسترس کشیدم که داغون شدم..😔افسردگی گرفتم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2740

دارم بهت میگم دیگه خانومی افرادی که رو به موت باشن این روش عملی میشه براشون،،، چون کلی ضرر میرسه به ریه ها

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
هیچکس تو ایران اهمیتی نمیده و هیچ احدی دلش برای دیگه ای نمیتپه و نگران نیست نه سیستم دولت و مسئولا ...

درسته مهین جان ولی بخدا یه نوعی حق الناسه این موضوع بعضیا از ترسشون حتی سوپری هم نمیرن اونوقت یه عده میرن شمال ویروسو پخش میکنن بابا بخدا گناهه همه در قبال هم مسئولیم کادر درمان گناهش چیه که چند ماهه تو حسرت دیدنه بچشه 

شما بولا سرش بودی؟؟اینا حتلسون خیلی بده و ریه هاشون از کار افتاده اونایی که حالشون بهتره اکسیژن معم ...

اونایی که دستگاه وصل میشه بهشون توی بخش متفاوتی بستری میشن

واسه همین اونایی که واست تعریف کردن چیزی ندیدن

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
اتفاقا سیستم علوم پزشکی ما فوق العاده ست واسه همه حتی فقیر ترین ها هم انجام میدن چرا این حرفو میزن ...

من منظورم رسیدگی های پزشکی نیست دوست عزیز

منظورم رعایت مردمه

رفیقم بود 
فدات بشم عزیزم..بخدا ۴ماه اونقدر سختی واسترس کشیدم که داغون شدم..😔افسردگی گرفتم

میدونم چی میگی بخدا درکت میکنم خیلی سخته خیلی ولی چه میشه کرد قوی باش چش یه ملت به شماست البته ملتی که منافع خودشونو بیشتر در نظر میگیرن واقعا دارن ظلم میکنن 

😐از اون حرفا زدیناااا

🙄 این روس درمانی هست ولی برای هر مریض و جابه جا کردنش به ۵ ۶ نفر احتیاج 

بی بی سی دربارش یه گزارش داده بود و گفته بود اون دستگاه تنفس مصنوعی خیلی گرونه و خیلی کم تو ایران هست

به نطرت اون تعداد کم برای کیا استفاده میشه

خدایا تو بخواه... تو بخوای همه چی حل میشه❤
اونایی که دستگاه وصل میشه بهشون توی بخش متفاوتی بستری میشن واسه همین اونایی که واست تعریف کردن چیزی ...

اشتباه ریپلای کردی خانومی

منم دارم بهشون توصیح میدم که اشتباه میکنن،،،خودم کادر درمانم

2706