2737
2734
عنوان

خرید طلای دست دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 1081 بازدید | 26 پست
منظورم اینه من باید حلقه بخرم با پول خودم بخرم یا با طلای کهنه اون، فرقی داره

با پول خودت بخر خب چه کاریه

میخوای پول بدی طلا بخری بعد طلای کهنه رو بدی جای طلای نو😓 خو ی ضرب برو طلای نو بخر دیگه

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
نه نیستم اینجا هم جایی رو نمی شناسم داشته باشن پیج ندارن

نه متاسفانه ندارن

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماره تلفن یا اینستا و تل داره؟

نه نداره 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2728
میخوام مثلا حلقه بخرم ندارم

همون دست دوم ها رابخر آنگه دار سود می کنی

اگه بخای دست دوم با نو عوض کنی اجرت، مالیات ،کارمزد ،داره وضرره

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊

خیلی ضرر میکنی 

از اول نو بخر 

یا دست دو بخر عوض نکن

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
اگه اصفهانی یجا رو بت بگم طلا دست دو داره همچیم داره بری از اون بخری خودم همه طلاهامو بدون اجرت ازش ...

میشه آدرس بدی. ؟؟؟

سبزه میدون اینا منظورته؟؟؟

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2740
کجا؟؟

اصفهان سبزه میدون پاساژ الزهرا مغاز دوم دست چپ،، اقای اطمينانی اگه اشتباه نکنم،،، به حج رضا معروفه خیلی ادم ممصفیه همم میشناسنش،،، یکیم تو پاساژ عقیقه ادرسی بلد نیستم که بگم 

میشه آدرس بدی. ؟؟؟ سبزه میدون اینا منظورته؟؟؟

اصفهان  سبزه میدون پاساژ الزهرا مغاز دوم دست چپ،، اقای اطمينانی اگه اشتباه نکنم،،، به حج رضا معروفه خیلی ادم ممصفیه همم میشناسنش

اصفهان  سبزه میدون پاساژ الزهرا مغاز دوم دست چپ،، اقای اطمينانی اگه اشتباه نکنم،،، به حج رضا م ...

ممنون گل

ممنون گل

فدات