2703
2553
عنوان

خرید طلای دست دوم

1071 بازدید | 26 پست

بچه ها من حدودا شش تومن پول دارم میخوام طلا بخرم بعد یکی از اقوام میخواد طلاهاشو بفروشه اگه من به اندازه پولم از طلاهای اون بخرم بعد برم تعویض کنم نو بخرم سود میکنم یا با پول خودم برم نو بخرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

طلای تازه اجرتش زیاده ضرر میکنی دسته دوم بگیر و نگه دار

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏

همونا رو بخر اجرت طلا نو خیلی بالا رفته در صدی شده 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2714

سود نمیکنی اگه نمیخوای نگه داری نخر

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

اگه اصفهانی یجا رو بت بگم طلا دست دو داره همچیم داره بری از اون بخری خودم همه طلاهامو بدون اجرت ازش میخرم 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
اگه اصفهانی یجا رو بت بگم طلا دست دو داره همچیم داره بری از اون بخری خودم همه طلاهامو بدون اجرت ازش ...

نه نیستم اینجا هم جایی رو نمی شناسم داشته باشن

پیج ندارن

2706