2733
2734

اینا همش خرافاته 

تو این دوره زمونه خرافات جایگاهیی نداره

بیخیال باشید و زندگیتونو کنید بابا دیگه عهده بوق که نیست الان

زمان ما باید ی فرقی با ۱۰۰ سال پیش باشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگفتی شما به اونجات چی میگی بعدشم من حواسم هست نگران خودت باش

شما چیکار داری؟

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
حتما سرکه سیب باید باشه؟

ترجیحا

طبیعی هم باشه 

ببین سرکه سیب هم برای قارچی خوبه هم باکتری

2738
ترجیحا طبیعی هم باشه  ببین سرکه سیب هم برای قارچی خوبه هم باکتری

من دیروز از سرکه انگور که صنعتی بود استفاده کردم ریختم تو لگن یه لیوان تو یه لگن بزرگ و نشستم توش ترشحاتم بیشتر شد کمرمم یه کم درد میکرد  نمیدونم خوب بود یا بد

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
میگن نباید به ماه نگاه کنیم و جاییمونو نخارونیم وگرنه روی نینیمون لک میوفته😕

منم کنار سی ن م  یه ماه گرفتگیه کم رنگ دارم،مامانم میگه تورو باردار بودم خاروندم،خداکنه امشب یادم نره دخملم لک شه😁😍

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
منم کنار سی ن م  یه ماه گرفتگیه کم رنگ دارم،مامانم میگه تورو باردار بودم خاروندم،خداکنه امشب یا ...

اون‌موقع آدم میخانه نمیشه که بجای دست نزنی

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری

اه دیگه نگین هلو حال ادمو بدمیکنین عین بچه ها واسه همه چی اسم میزارن بگی خصوصی همه میفهمن دیگه هلو شفتالو چیه اه

خدا مهربونی کرد و توروسپرد دست خودم  نفسم همیشه کنارم بمون♥🌹♥
2706