2733
2739
والا پارسال ک ماه گرفتگی بود و منم هفته 36 رفتیم شهرستان اصلا هم نمیدونستم چه خبره امشب،بعدم ک دخترم ...

اره منم پارسال باردار بودم شب ماه گرفتگی به همه جام دست زدم الانم پسرم هیچ لکه ای نداره

من سر بارداری دخترم ماه گرفتگی شد یادمه شوهرم پنجره ها رو هم بست حتی نمیذاشت نزدیک پنجره بنشینم. به ...

اگه تو خونه باشی و ماهو نگاه نکنی هم نباید دست بزنی؟اینجوری هم رو بچه تاثیر میزاره یا فقط موقع نگاه کردن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون‌موقع آدم میخانه نمیشه که بجای دست نزنی

به ماه نگاه نکن امشبو،البته اگه خودم یادم بمونه😁

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2728

من تو شکمه مامانم بودم ماه گرفتگی شد والان دور یکی از چشمام لکه قهوایه که خیلی کم رنگ شده البته فک نکنم ربط داشته باشه من مامانبزرگم و پسر عموهامم همین لکه رو روی دستاشون دارن 

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰
2738
بیرون نمی رم ولی نمیشه

ب ماه نگا نکن طوریت نمیشه انشالله ک نینیتو صحیح وسالم بغل کنی

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
ممنون شما همینطور

فدات گلم

نسکافه قبل خواب😐

اره من حتی گاهی قبل خواب قهوه هم میخورم وقتی هوس کنم هرساعتی از شبم باشه میخورم ولی نمیدونم چرا چاق نمیشم☺️

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
اگه تو خونه باشی و ماهو نگاه نکنی هم نباید دست بزنی؟اینجوری هم رو بچه تاثیر میزاره یا فقط موقع نگاه ...

من شنیدم نیاید به ماه نگاه کنی من که خونه بودم و خوابیدم دخترم هم لک نداره