2737
2739
عنوان

بارداری چقدر استرس داره🤕خانوما میاین یه لحظه به من کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 132 پست
ای خدااا خدا حفظش کنه نمیدونم چرا تموم علائم من دخمله😐😂😂 مثلا پهلو زدم و رنگ موهام قرمزی شده بع ...

بچه منم پسره ولی همش تو پهلومه .اینم بستگی به بدن مادر داره .ولی دخترعموم پسر باردار بود بچه اش روی شکمش بود ولی پهلوهاش خالی بود.میگم اینا همش به بدن مادر ربط داره .زیاد خودتو درگیر این حرفها نکن نگران نباش امیدت به خدا باشه.

وای خدا خیرت بده عزیزم. حتما میرم میگیرم. خدا کنه موثر باشه

عالیه عزیزم،من حتی آب هم‌میدیدم بالا میاوردم،قرصش جویدنیه،هنوز تو دهنته،تهوعت میره،اینم بگم یادت باشه قرصشو تعدادمیدن من ۲۵ تا ۲۵ تا میگرفتم ،دفه آخر ک گرفتم خداروشکر بکارم نیومدو تهوعم رفت،توم انشالله زود بهتربشی خانوم گل

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه منم پسره ولی همش تو پهلومه .اینم بستگی به بدن مادر داره .ولی دخترعموم پسر باردار بود بچه اش روی ...

آی خدا خیرت بده 

باور میکنی ما فک میکردیم که هیچ وفت بچه دار نمیشم چون شش تا کیست داشتم و قبلش هم دوباره کیست داشتم وترکیده بود خلاصه من کلا امیدمو ازدست داده بودم 

بقران شوهرم یه شب گریه کرد سه روز بعدش فهمیدم حامله ام😭😭😭😭

این معجزه ی الهی هسش با شش تاکیست ودارهایی عطاری تلخ ورازیانه وهمه چی میخوردم ولی نی نی تو دلم مونده هنوز

برا سلامتی کنجدم صلوااات😍😍😍😍
آی خدا خیرت بده  باور میکنی ما فک میکردیم که هیچ وفت بچه دار نمیشم چون شش تا کیست داشتم و قبلش ...

گر نگهدار من آن است که من میدانم/ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
2731
من طبق سونو اول( قلب)۱۳ هفته بودم رفتم ان تی ولی ان تی گفت ۱۴ هفته و ۱ روزمه.جنسیتم برام صددرصد گفت ...

من توی سیزده هفته،ان تی گفت دختره،۱۸ هفته هم رفتم آنومالی،گفت دختره،سونوهم هردفه یجا رفتم

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
مرسی که راهنماییم کردی ایشالا هرچه زودتر وبسلامتی فارغ شی و بیای عکس نی نی رو بزاری منم ببینمش😍😍

فدات عزیز دلم تو هم بارداری خوبی رو پشت سر بذاری و نینیت رو سالم بغل بگیری😘😘

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️
چوا کسی جواب منونمیده😢

سلام گلم . تهوع معمولا از ده هفته اینا شروع میشه . مال من که اینطور بود. تعداد کمی از مادرا هم هستن که خوش شانسن و تهوع نمیاد سراغشون هیچوقت . خط سیاه روی شکمم در بارداری طبیعیه و بعد زایمان محو میشه . منم دارم بخاطر تغیرات هورمونیه

از میان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است 🙂📍ویکتور هوگو
2738

منم اوایل بارداریم از بس حالت تهوع داشتم که خیلی وزن کم کردم رفتم پیش دکتر تغذیه بهتر شدم خدا رو شکر الان خوبم.وزن نی نی هم نرماله .اوایل بارداری استرس هست ولی کم کم خوب میشه و استرست برطرف میشه.

2706