2737
2734

سلام عزبزان. من 15 هفته ام. ولی حالت تهوعم اصلا بهتر نشده و همچنانم نمیتونم چیزی بخورم. واقعا شاید تو طول روز اصلا غذا نتونم بخورم. از گوشت و مرغ و برنج و کلا همه چی بدم میاد. فقط میوه میتونم بخورم. غذا هم بخورم در حد سه چار قاشق. اونم اگه حالم بد نشه و بالا نیارم🤕این واسه بچه بده!؟؟ دمیترونم میخورم. ولی انگار خیلی موثر نیس

۴ماه تموم شه خوب میشی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو بخوری نخوری اون غذاشو از استخون بدنت میگیره ب نفع خودته که غذای مقوی بخوری حداقل..شیر..خرما..مغزها

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2728

عزیزم منم همین بودم وشایدم بدتر.به بچه هیچ آسیبی نمی‌رسه.یکمم بره بالا هفته خیلی بهتر میشی.من شنیدم سیرابی رو چند روز بخوری خیلی حالتو بهتر می‌کنه ولی خودم اصلا نتونستم بوشو تحمل کنم و بخورم.در کل نگران نباش.بو لیمو ترش و خیار حال منو بهتر میکرد.

2738

سلام عزیز دلم . نگران نباش من تا اخر پنج ماهگیم هیچی نتونستم بخورم . ده کیلو کم کردم . همش بالا میاوردم . نترس برا بچه ضرر نداره . الانم بچم سالمه الحمدلله . 

از میان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است 🙂📍ویکتور هوگو
خدا کنه. هلاک شدم دیگه😢

منم خیلی درد معددده کشییدددمممم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من تا هفته نوزدهم اینطوری بودم نگران نباش برای بچه بد نیست فقط خودت یکم اذیت میشی

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
عزیزم منم همین بودم وشایدم بدتر.به بچه هیچ آسیبی نمی‌رسه.یکمم بره بالا هفته خیلی بهتر میشی.من شنیدم ...

ممنون عزیزم. من فقط چیزای ترش میتونم بخورم. الان چن روزه گیر دادم به سس انار. به بچه اسیبی نرسه بقیشو یه جوری تحمل میکنم

2706