2733
2739
عنوان

بالاخره داره میاد خاستگاری نمیخامش من

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 111 پست
خب مگ دوس نبودین خ راحت بود کات کنیم نمیخوام باهات ادامه بدم

اشتباه کردم تازه چشام باز شده نمیخام ولی نمیدونم چجوری 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

تو تاپیک جند روز پیش گفتید که خانواده نمیگذارن به عشقون برسید، ببخشید این دوست پسرتون همون عشق چند روز پیش هست یا نه یکی دیگه هست؟ اگه همونه تو این چند روز خیانتی یا چیز بدی ازش دیدید؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فامیل هستیم

تو ک تاپیک های قبلی میگفتی ازش تعریف میکردی الان میگی ادم خوبی نیس؟

یه صلوات واسه حاجتم میفرستی خدایا یه حس پاک و واقعی و دوطرفه بین منو اونی که بهش علاقه دارم قرار بده بهم برسیم و خوشبخت بشیم😍😍😍
فعلا به یه بهونه ای خواستگاری رو عقب بنداز تا بعدش ردش کنی بره

اصلا نمیشه عقب انداخت 

تا الانم هزار جور بهونه بود 

باباش داره زور میکنه باید بریم خاستگاری

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2728
تو ک تاپیک های قبلی میگفتی ازش تعریف میکردی الان میگی ادم خوبی نیس؟

بدی هایی داره خوبیایی هم داره من نمیگم دوسش ندارم ولی شک دارم دو دلی داره بیچارم میکنه دارم پیر میشم

دوستم دیروز که میگفتی بدون اون نمیتونی زندگی کنی...یک مرتبه چی شد سرعقل اومدی؟

آفرین

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2738
دختر از دوستات بفرست مخشو بزنن بعد یه جوری وانمود کن که یهو فهمیدی خیانت کرده

امتحان کردم خیانت نمیکنه

بگو اقا نمیخوامت اگه این طرفا پیدات شه بابام جرت میده بهش به دروغ بگو که دوستیمون رو به بابام گفتم ا ...

رک بگم دیگه نمیخامت؟من بهونه میخام واسه کات 

وا

خب چرا بله دادی بیان خواستگاری

یا اگه هنوز نگفتی بیان

بگو نمیخوامت مگه زوریه

یا به مادرت بگو من پسره رو نمیخوام

حقیقتو بگو

بگو یه مدتی با هم میخواستیم اشنا بشیم

اما ازش خوشم نمیاد و...

زنگ زدن بگین نه

غصه نخور درست میشه.
دوستم دیروز که میگفتی بدون اون نمیتونی زندگی کنی...یک مرتبه چی شد سرعقل اومدی؟ آفرین

چشام باز شد حرف داره ب مرحله عمل میرسه نمیخام خودمو بدبخت کنم

فامیل هستیم جیک و پوکشو بابام میدونه

اگه خودتون نتونستید ردش کنید همه چیزو بسپارید دست پدرتون، اگه فکر میکنید ممکنه که خانوادهش بگن که پسرشون با شما دوست بوده تا پدرتون رو مجبور به رضایت کنن تز قبل به مادرتون بگید

وا خب چرا بله دادی بیان خواستگاری یا اگه هنوز نگفتی بیان بگو نمیخوامت مگه زوریه یا به مادرت بگو ...

فامیل هستیم سر اون هزار بار با مامانم دعوا کردم 

الان چجوری بگم نمیخامت 

2706