2726
عنوان

بالاخره داره میاد خاستگاری نمیخامش من

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما که چند دوز پیش تاپیک زدی خانوادم نمیزارن به عشقم برسم! 

بلاخره خانوادت نمیزارن یا خودت نمیخوای؟

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2728
خب اگه نمیخواستی چرا اینقد جدی گرفتی که اونم بخواد بیاد خواستگاری  حتما ی چراغ سبز نشون دادی ک ...

اره 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
حتما یه قول هایی دادی که داره میاد.با خود پسره باید مسئله رو حل میکردی.حالا به بابات بگو ا ...

فامیل هستیم جیک و پوکشو بابام میدونه

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
بهش زنگ بزن بگو نیان همون جا پشت تلفن کات کن 

چجوری کات کنم چی بگم اخه

ببخشید اگه نمیخواهی چرا شماره خونتون رو دارن ماشاالله این روزا موبایل هست نیازی ب تلفن خونه نیست

فامیل هستیم

2706