2737
2734
آره بابا با كمترم ميشه  من مرداد ٩٨ بهترين رو خريدم با ٥ تومن  الان با توجه به تورم &nbs ...

همش اینجا الکی پز زیادی میدن

دیروز رفتم گرون فروش ترین سیسمونی فروشی شهر ته قیمت تختش که خیلی هم خوب بود و کنار مادری میشد و سرویس خواب و همه متعلقاتشو داشت اونم جنس خوب ۱۲۰۰ بود یا سرویس کالسکه ۴تیکه ۱۲۰۰ اونم چه جنسایی خارجیشم داشتم اما اصلا به دلم ننشست

لباسای جنس خوب 

لباس شویی کوچولو

شیشه خارجی و سرویس حمام کاملش همراه نگهدار و کلاه محافظ و شامپوهاشو و سرویس حوله ایشو و پتو و یه سرویس قنداق مانند که تشک و بالشت و پتو و دیوار محافظ داشت و خیلی خیلی چیزای دیگه زیر ۱۰تومن میشد

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این مارک کالسکه رو شما استفاده کردید؟ دو دلم که بخرم یا نه!ظاهرش که قشنگه

اره خیالت راحت ب اندازه پولی ک میدی کار میکنه من صندلی ماشینشم دارم خدایی خیلی خوبه تا وزن ۲۵کیلو روش نشستن اما اخ نگفته

هم ظاهرش خوبه هم جنسش

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728
بچه ها من خونم کوچیکه دوقلو دارم تخت کمد نمیخام    میخام صندلی ماشین با گهواره بگیرم شما ...

گهواره پسر من فقط ماه اول

صندلی ماشین و صندلی غذا هم اصلا ننشست

به نظرم کالسکه اونم دوقلو واحب تره

اینجا همینه من سال ۹۶که‌برا بچم با ۲ونیم سیسمونی خیلی خوبی گرفتم اینجا میگفتن یه سیسمونی معمولی ۱۰ت

جرئت نکردم بگم من با ۲ونیم بهترین چیزا رو خریدم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من یه سیسمونی خریدم سال نود 2700وسلام بچه دومم هم اومد همونو استفاده کردم فقط لباس میخریدم هر زمان ل ...

به سلامتی...امروز برو بگیر دیگه .نی نی منم چهارروز دیگه دنیا میاد..میگم تو ساک بچه چند دست لباس بزارم؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
منم مامانم ده تومن فعلا گذاشته واسه سیسمونی خواهرم هنوز خرید نرفتیم البته نمیدونم قیمتا در چه حده&nb ...

سرویس تختش رو از تولیدیا بگیرید❤

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740
😑😑😑😑😑ما که گوسفند میکشیم دو سه ماه راحتیم یه گوسفند خوب الان نزدیک سه تومن میشه حداقل میفهمی سا ...

خیلی خوب میکنین عزیزم🌹

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
اره خیالت راحت ب اندازه پولی ک میدی کار میکنه من صندلی ماشینشم دارم خدایی خیلی خوبه تا وزن ۲۵کیلو رو ...

چقدر خوب..ممنون از راهنماییت.

بچه ها من خونم کوچیکه دوقلو دارم تخت کمد نمیخام    میخام صندلی ماشین با گهواره بگیرم شما ...

ینی تنها بیرون نمیری،؟

من خودم یه ۳ساله و یع ۱۰ماهه دارم میگم کاش یه کالسکه دوقلو داشتم راحت بودم

واجباته اینایی میگی نمیخوام مثلا کالسکه چون دوقلوان کمد پ لباسارو چیکار میکنی گهواره هم لازمت میشه تخت منم نخریدم با کالسکه ولی کمد بزرگ خریدم کلی جا داره 

😑😑😑😑😑ما که گوسفند میکشیم دو سه ماه راحتیم یه گوسفند خوب الان نزدیک سه تومن میشه حداقل میفهمی سا ...

منم همینطور الان دی کشتیم هنوز چن تا بسته دارم  

کالسکه معمولا بدرد کیخوره کریر بدرد نمیخوره به نظر من راروک هم نمیهواد چون بچه کله پا میشه 

به جای گهواره کالسکه بگیر.تا سه چهارسالگیشون بیرون رفتنی لازمت میشه.