2752
2734
همش اینجا الکی پز زیادی میدن دیروز رفتم گرون فروش ترین سیسمونی فروشی شهر ته قیمت تختش که خیلی هم خو ...

والا من با ده تومن جمعش کردم خوبم خریدم بعدا ک چیدم تاپیک میزنم عکس میزارم 

لباس خیلی نخریدم 

ی پلاک زنجیرم مامانم خرید ۳ تومن کلا ۱۳ تومن 

بعضیا دیگه مردمو بلانسبت خر فرض میکنن

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ینی تنها بیرون نمیری،؟ من خودم یه ۳ساله و یع ۱۰ماهه دارم میگم کاش یه کالسکه دوقلو داشتم راحت بودم

عجب امضایی داری 🤗🤗 منم سال۹۵حدود۳تومن شد ولی بدون کالسکه که خیلیا گفتن نگیر الکیه.ولی حالا میخام کالسکه و چند دست لباس فقط لازم دارم برا این یکی بچم که هنو نرفتم خرید.

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
منم خواهر شوهرم راهنمایی کرد گفت هیچیز الکی نخر که بدردت نمیخوره م)ثلا گفت قنداق فرنگی بهتره اصلا سا ...

خدا خیرش بده عزیزم.درسته لباس استفاده نشده که تو این ۵ ماه یه عالمه دستم مونده⁦☹️⁩ساک بچه خیلی به دردم خورد.البته من یه ساک چرم مصنوعی جداگرفتم اون خیلی خوبه(یه خانم بعد بچه دار شدن ساک دستش میگیره به نظرم رو تیپ آدم خیلی تاثیر میزاره.)

انشاالله که زایمان خوبی داشته باشی عزیزم.واسه همه دعا کن موقع زایمان.دعا کن کرونا بره.

ممنون از دعای خیرت

حتما عزیزم اگه قابل باشم 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

پشه بند هم بخرید از فنریهاش دیگ حشره پشه مگس بچه رو اذیت نمیکنه من خریدم رو سیسمونی برا دوتا بچم استفاده کردم حتی برا سرمی هم خوبه فقط ساک لباس  برا دوتا استفاده کردم الان دیگ کهنه وبد شده رنگش خوبه ولی دیگ بدرد نمیخوره باید بخرم فردا شب میخوام برم خرید یه چیزایی لازمه بخرم 

من پسرم ۱۰ماهشه تاحالا حمام نبردمش کلا تا راه نیفتن نمیتونم ببرم

خانمي راس ميگي واقعا ده ماهه حموم نبردي 

من پسرم پنج ماهشه الان دو هفته اس حموم نبودم عذاب وجدان دارم 

واقعا اگه مشكلي پيش نمياد  منم ماهي يكبار ببرم 

چون واقعا جونم گرفته ميشه 

پس چطور تميزش ميكنيد ؟

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
آره بابا منم کل سیسمونی شو با 13تومن گرفتم. عکس کامل سیسمونی بچمم تو اولین تاپیک هام هست. همین دو ما ...

سلام رفتم دیدم عالی مبارک باش...ولی خدایی خیلی خیلی خوب خریدی با 13,تومن عالی بود 

بخامم نمیتونم برم سخته  با شوهرم ماشین بریمم ک اون هست  کالسکه رو میخام چیکار

خب تو ماشین که شوهرت پشت فرمونه چطور میخاد کمکت کنه با دوتابچه.مگه بچه های اولتن؟هنوز نمیدونی چقد گرفتن نی نی سخته برای یکیشم نیاز کمک داری چه برسه دوتا

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
والا من با ده تومن جمعش کردم خوبم خریدم بعدا ک چیدم تاپیک میزنم عکس میزارم  لباس خیلی نخریدم&n ...

مثلا نمیدونم اون بچه زیر دوسال که همش به بغل مادرش و آرامش نیاز داره چه نیازی به فلان مارک لباس داره همین که لباسش نرم ولطیف و تمیز و خوب باشه کافیه

یا بچه چه نیازی به کالسکه ۱۵تومنی داره وقتی که مامانش خونه داره یا ماشین زیرپاشه و خریداشم با شوهرش میره 

یا روروئک ۳میلیونی واقعا به چه درد میخوره وقتی خیلی جاهای دنیا منسوخ شده 

من یه لیست بلند بالا نوشتم از سیسمونی وقت کردم تاپیکش میکنم اون به درد بخوراشم مشخص میکنم

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2706