2733
2734
عنوان

فقط آمپول hcg

119 بازدید | 27 پست

سلام ،کیا با آمپولhcg  باردار شدند ؟چندوقت اقدام بودید؟و میدونید سایز فولیتون روز تخمکگذاری چند بوده؟

من یکسال دوفاستون میخورم،دو سه ماهه متفورمین،این ماه هم لتروزل با قرص دگزا و امپول سینال اف و روز دهم سایز فولیم ۲۲بود که دوتا hcgزدم و دکتر گفت دقیقا فرداش بیست چهارساعت بعدش نزدیکی داشته باش برای پسر فقط همین یکباار !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سایز فولیکولت یدون دارو چند؟

حنا جون ماه پیش سایزشون تازه روز هفدهم ۱۶.۵شده بود که دکتر گفت برای شما یک میل یگ میل انگار داره رشد میکنه ،ولی نرمالش دو میل هست،برو دو روز دیگه بیا که حتما رسیده به ۱۸, اما دو روزه بعد رفتم آزاد شده بود .

منم این ماه زدم ولی سایز فولیم ۱۵ بود دوتا سینال اف زدم و فرداش دوتا hcgو فعلا ۵روز عقب انداختم.نمید ...

لتروزول یا داروی دیگه نخورده بودی؟؟ سایز ۱۵بعد تزریق سینال اف بود؟؟

لتروزول یا داروی دیگه نخورده بودی؟؟ سایز ۱۵بعد تزریق سینال اف بود؟؟

من ی بار با hcgباردار شدم سقط شد.این ماه لتروزول و قرص جنسینگ قرمز خوردم.با ۴تا امپول hmgبعد روز ۱۳ فولی ۱۳ داشتم ی دونه.روز ۱۵م باز دوتا فولی ۱۳ و ۱۵داشتم دکترم ۲تا سینال اف نوشت که برسه ۱۷و روز بعدم ۲تاhcgزدم.الان باید ۱۱م پریود میشودم یا نهایتا ۱۳م ولی نشدم

💎زبان کوردی هویت من است💎
2738

استارتر منم‌عین شما ماه قبل امپول hcjزدم‌وقرص دگزا نیم و لتروزول خوردم وامروز ۱۴ روز بود که از موعدم گذشته بود فکردم حتما حاملم بی بی چک گذاشتم متاسفانه منفی شد😩

خداياشكرت،برا سلامتيه فندقم صلوات بفرستيدچون من به دعاهايه شمادوستانم ايمان دارم اجرتون باخدا😍خداجونم به تمام كسانيكه در انتظار فرزند هستن فندق هاى سالمو خوشگلو تپل بده😍🙏🏻         
تست خون دادی؟؟؟مبارکه 

نه میترسم‌چون سقط داشتم هم میترسم باردار باشم هم میترسم نباشم چون دیگه خسته شدم از قرص و امپول بخدا.بنظرت بی بی بزنم یا آز؟

💎زبان کوردی هویت من است💎
استارتر منم‌عین شما ماه قبل امپول hcjزدم‌وقرص دگزا نیم و لتروزول خوردم وامروز ۱۴ روز بود که از موعدم ...

کیانا جان مگه دوفاستون نمیخوردی؟  باچی پریودهات تنظیم شده بود؟چون دکترم گفت بعد نزدیکی مثل روال سابق از همون شب چهاردهم دوفاستون بخور،

کیاناجون بی بی چک شاید منفی کاذبه ،تست خون بده

واقعا یعنی میشه منفی کاذب باشه😱،نمیدونی که صبحچقدر گریه کردم اخه دو هفته ای بود حالت تهوع داشتم کمردرد دلدرد

خداياشكرت،برا سلامتيه فندقم صلوات بفرستيدچون من به دعاهايه شمادوستانم ايمان دارم اجرتون باخدا😍خداجونم به تمام كسانيكه در انتظار فرزند هستن فندق هاى سالمو خوشگلو تپل بده😍🙏🏻         
2706