2737
2739
عنوان

فقط آمپول hcg

| مشاهده متن کامل بحث + 119 بازدید | 27 پست
واقعا یعنی میشه منفی کاذب باشه😱،نمیدونی که صبحچقدر گریه کردم اخه دو هفته ای بود حالت تهوع داشتم کمر ...

لتروزول پریودو منظم میکنه و فعالیت تخمدانو بیشتر بنظرم ی تست خون بده ببین بتات چنده؟

💎زبان کوردی هویت من است💎
نه میترسم‌چون سقط داشتم هم میترسم باردار باشم هم میترسم نباشم چون دیگه خسته شدم از قرص و امپول بخدا. ...

عزیزم فقط آزمایش برو بده،من خیلی تحقیق کردم،بی بی چک خیلی خطا داره ،فقط هم ذهن ادمو درگیر میکنه،توکل به خــدا اگه خودش بخواد بهت میده.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کیانا جان مگه دوفاستون نمیخوردی؟  باچی پریودهات تنظیم شده بود؟چون دکترم گفت بعد نزدیکی مثل روال ...

نه دوفاستون ماهای قبلش میخوردم ولی ماهی که اقدام مردم دکترم گفت نمیخواد بخوری همینایی که میخوری باید به موقع پریود شی ولی دو هفته گذشته ‌‌با بی بی منفی ،، البته یه هفته به موعدم دوروز لکه بینی قهوه ای خیلی کن داشتم که دکترم از نوشت ولی منفی بود گفت فردای موعدت نشدی از بده بازم منفی بود منم توهمین سایت نوندم خیلیا اینجوری شدن بعد مثبت شده دست نگهداشتم فعلا

خداياشكرت،برا سلامتيه فندقم صلوات بفرستيدچون من به دعاهايه شمادوستانم ايمان دارم اجرتون باخدا😍خداجونم به تمام كسانيكه در انتظار فرزند هستن فندق هاى سالمو خوشگلو تپل بده😍🙏🏻         
عزیزم فقط آزمایش برو بده،من خیلی تحقیق کردم،بی بی چک خیلی خطا داره ،فقط هم ذهن ادمو درگیر میکنه،توکل ...

اره والا‌.هر چی خیره‌.خدا خودش بهتر میدونه چی رو کجا بده.برای شنام بهترینارو ارزو میکنم و سبز شدن دامن همه ی منتظرا با ی نی نی سالم و صالح

💎زبان کوردی هویت من است💎
2742
لتروزول پریودو منظم میکنه و فعالیت تخمدانو بیشتر بنظرم ی تست خون بده ببین بتات چنده؟

اهان پس بخاطر لتروزول اونجوری گفت 

اره یه هفته دیگه صبرمیکنم اگه نشدم میرم از 

خداياشكرت،برا سلامتيه فندقم صلوات بفرستيدچون من به دعاهايه شمادوستانم ايمان دارم اجرتون باخدا😍خداجونم به تمام كسانيكه در انتظار فرزند هستن فندق هاى سالمو خوشگلو تپل بده😍🙏🏻         
نه دوفاستون ماهای قبلش میخوردم ولی ماهی که اقدام مردم دکترم گفت نمیخواد بخوری همینایی که میخوری ...

اره دقیقا ،منم خوندم ،احتمالش هست یه کم صبر کن،البته میدونم خیلی سخته صبرکردن

انشالله هرچی خیرته پیش بیاد عزیزم.توکلت بخدا باشه

ان شاالله عزیزم ممنونم🌹 دوتا بارداری پوچم داشتم دعام کنید لطفا🙏🏻

2740
اره دقیقا ،منم خوندم ،احتمالش هست یه کم صبر کن،البته میدونم خیلی سخته صبرکردن

اره دقیقا😔ولی باید فعلا صبرکنم ببینم شاید خدا الان مادرم کرده و یه فندق گذاشته تو دلم من بیخبرم 😍

چرا دلیلش چی بودند ؟پوچی ها اکثرا بخاطر ضعف اسپرم هستند ،دکتر نظرش چی بود؟؟؟

والا دو‌ساله مدام دارم میرم دکتر اخرش دلیل هیچکدوم مشخص نشد،اولی اصلا بررسی نکرد گفت یه دونه هیچ اشکالی نداره فولیک اسید داد و‌بعد یه سال باردارشدمو دوباره اونجوری شد، والا نمیدونم كه همسرمم اخه ازمایش اسپرم داده مشکلی نداشته شکر خدا 

اوخی فندق خوب گفتی ،ان شاالله........التماس دعاااا

ان شاالله🙏🏻 ان شاالله به زودي خبر مادرشدنتو بدي بهمون🙏🏻محتاجيم به دعا