2737
2734
دییقا امشب دیدم ایسنا زده میخوان مرزها رو باز کنن و جذب توریست کنن مرزهای اروپا هم بازه و در حال سف ...

بخاطر اینکه اقتصاد همه کشورا خیلی بد شده نمیتونن تا اخر ببندن ک 

اینجا کافیه بگی رفتم بیرون بعضیا جوری باهات حرف میزنن ک کلا تاپیکتو قفل میکنی

کاربری قبلیم تعلیق شد😑

سلام من بخدا بعد ۹ ماه اومدم دیدن پدر و مادرم یه شهر دیگه ...از اسفندم تا الان تو خونمون قرنطینه بودم ...بابام دلش لک زده بود برا دخترم ..ما با رعایت نکات بهداشتی اومدیم خونشون ....اما تو نی نی سایت چن تا پست خونددم که داشتن اینایی رو که رفتن مسافرت نفرین میکردن گه ان شاالله ( خدایی نکرده) اوناییکه رفتن مسافرت کرونا بگیرن ...اخه چطور دلشون میاد که نفرین کنن ...بیایید در حق هم دعا کنیم ....التماس تفکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتونو توجیه نکمید چطور چین مبتلا جدید نداره  چون تو قرنطینه بودن و رعایت میکردن خودمونم قرنط ...

چین هنوزم داره مردم از کجا پول در بیارن اون مستاجر بدبخت چجوری اجاره خونشو بده بله چین قرنطینه کرد ولی از طرف دولت هم بهشون میرسیدن 

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
2728
خانوما من و خونواده ام رعایت میکنیم ،ولی مسافرت نرفتیم از قبل عید تا الان ولی ی چیز هم هستا پیمانه ...

این پیمانه پر شدن من بودم 😆 فکر کن قبل از بارداریم به خاطر درس و دانشگاه نرفتم مسافرت یعنی دقیقا از مهر 97، بعد هم که متوجه شدم باردارم و دکتر سفر و قدغن کرد نرفتم و دوباره افتاد تو درس و کلاسهای دخترم تا شهریور 98 که زایمان کردم بعدش هم که دخترم رفت مدرسه و ترم دانشگاه خودم و امتحان، تا اومدم نفس بکشم شد کرونا، از اسفند تا آخر اردیبهشت هم قرنطینه بودم دیگه داشتم دیوانه میشدم، چند روز پیش رفتم سفر، دیگه واقعا توان نداشتم

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
سلام من بخدا بعد ۹ ماه اومدم دیدن پدر و مادرم یه شهر دیگه ...از اسفندم تا الان تو خونمون قرنطینه بود ...

ولکن اونارو ب حرف گربه سیاه بارون نمیاد نفرین ب خود ادم برمیگرده بعضیا شعور و فرهنگ حرف زدن ندارن چه برسه اینکه بخوان درکت کنن اینجام از اینجور ادما زیاده

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
2740

همین استرسش خیلی بده بخدا پامو که ازخونه میزارم بیرون همش استرس دارم که حالا که بیرونم نکنه کردوتا گرفته باشم بیام خونه به خانوادم بدم بااینکه ماسک میزنم الکلم باخودم میبرم ولی شهرما وضعیت قرمزه بعدم ما جنوبیم واقعا هواگرمه فکرکن ماسکم هست دیگه احساس خفگی بهم دست میده ولی باید بزنیم چون جون خودمون و بقیه وخانواده درخطره ولی خیلیا رعایت نمیکنن

ولکن اونارو ب حرف گربه سیاه بارون نمیاد نفرین ب خود ادم برمیگرده بعضیا شعور و فرهنگ حرف زدن ندارن چه ...

بخدا اشکم دراومد از نفرین کردنشون ...دلم بحال بابا مامانم سوخت که قرنطبنه رو گذاشتم کنار ولی باز تو خونه مامانم اینا قرنطینه ایم ...ان شاالله بحق نفس های امام زمان بحق آبروی حصرت زهرا زودتر این ویروس ناپدید بشه که مردم رو از هم رونده .... اللهم صلی علی محمد و آل محمد ...

مرسی از دلگرمیت خانم...

این پیمانه پر شدن من بودم 😆 فکر کن قبل از بارداریم به خاطر درس و دانشگاه نرفتم مسافرت یعنی دقیقا از ...

آخی عزیز دلم☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

کار خیلی خوبی کردی با رعایت بهداشت چیزی نمیشه

آدم می پوسه تو خونه ب خدا

زنده باشی و سلامت همراه خانواده گلم🤲🤲🤲💕💕❣💗💗🧡💓💓💝💙💙💚💖💖💞💞🧡💗