2733
2734
من امروز یه ساعت ماسک رو صورتم بود داشتم خفه میشدم از گرما با اینکه کل مانتو و لباسمو قبل بیرون اومد ...

عزیزم انشاءالله مشکلی که تو امضاتون گفتید حل بشه یه کاربر هست به اسم sayeh6859 تاپیکشون رو بخونید انشاءالله حاجت روابشید

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
بخدا اشکم دراومد از نفرین کردنشون ...دلم بحال بابا مامانم سوخت که قرنطبنه رو گذاشتم کنار ولی باز تو ...

فداتشم عزیزم هیچوقتم واسه اینجور ادما خودتو ناراحت نکن اصلا ارزش ناراحت شدن ندارن ب حرف اینا اگه باشیم ک هیچ لذتی از زندگی نمیبریم باید واسه خودمون زندگی کنیم ایشاالله این مریضی هم تموم بشه مردم مشکلاتشون حل بشه 

کاربری قبلیم تعلیق شد😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی باحال بود من یه جا گفتم نرید عروسی مسافرت جاهای ک ضروری نیست نرید یکی هرچی از دهنش درآمد گ ...

متاسفانه اینجور ادما اصالت ندارن بهشون حرف زدن یاد ندادن

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
2728
قربونت برم عزیزم،ممنون،انشاالله

سلامت باشی عزیزم❤

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
همچنین،الهی خنده هیچ وقت راه لباتو گم نکنه دوست عزیز❤⚘❤⚘❤⚘❤⚘❤

ممنون از دعای قشنگت عزیزم ،انشاءالله همچنین برای شما وعزیزانت😍❤