2737
2739
ما که خودمون رو حبس نکردیم میریم بیرون ولی با ماسک و دستکش و الکل و ژل ضد عفونی پس شما هم رعایت کنید ...

بخدا منم طبق عادت اینارو استفاده میکنم اصلا واسم شده عادت روزانه مثل مسواک زدن 

کاربری قبلیم تعلیق شد😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه به خدا من واقعا رعایت میکنم با اینکه ماسک و دستکش دارم از کنار آدما رد نمیشم،صبر میکنم رد بشن بعد ...

والا ما هم همینطور رفتم خونه مامانم ی بطری الکل تموم کردم ما خیلی میترسیم بحث جون وسطه مثلاً  کسی نمیگه نیاید ولی رعایت کنید مردم رو ببین اصلا رعایت نمیکنن

2731
من امروز یه ساعت ماسک رو صورتم بود داشتم خفه میشدم از گرما با اینکه کل مانتو و لباسمو قبل بیرون اومد ...

آره گلم اینو مردمم باید بدونن اصلا رعایت نمیکنن رفتم بیرون زنه بهم گفت خیلی ترسویی حالا مگه چیه 😳

دییقا امشب دیدم ایسنا زده میخوان مرزها رو باز کنن و جذب توریست کنن

مرزهای اروپا هم بازه و در حال سفر و گشت و گذارن

ظاهرا فقط تو سایت اینهمه سینه چاک میدن و به بقیه بد و بیراه میگن که بیرون نرید

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من امروز یه ساعت ماسک رو صورتم بود داشتم خفه میشدم از گرما با اینکه کل مانتو و لباسمو قبل بیرون اومد ...

عزیزم ماسک جای خلوت نزن ابنو خود دکترا هم گفتن جای پر تردد و شلوغ رفتی حتما بزن

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
2738

ما جایی نرفتیم...فقط شوهرم میره اداره و خرید میکنه...کاش فقط یکی دو ماه همه مردم جدی میگرفتن و اینقدر پخش نمیشد...اره درسته زندگی جریان داره در این شرایط ولی نه برای تفریح و مسافرت وجشن و عروسی و گرفتن و رفتن...الان اوضاع خرابه کل جهان هم درگیرن وزرای بهداشت میگن رعایت کنین و نرین بیرون مگر اینکه ضروری باشه یعنی خرید خوراک و دارو،رفتن به محل کار با رعایت بهداشت کامل،اگر بیماری خاص و جدی داریم بریم دکتر و بیمارستان در غیر اینصورت نیازی به مراجعه کردن نباشه،واسه تفریح هم یه چتد بار با ماسک رعایت بهداشت برین جاهای خلوت و با فاصله دور ایستادن از همدیگه...به نظر من که جدیه و باید رعایت کنیم تا جون یه عده ادم بی گناه به خطر نیفته شاید ناقل باشیم بریم پیش کسی که بدنش ضعیفه و مشکل پیش زمینه ای داره...

من عابرمو گم کرده بودم کل پولامونم توهمون یه عابر بود دیگه مجبوری رفتم بانک..ازشلوغیش ک نگم براااات ملت به هم چسبیده بودناااا چ اونا ک داخل بودن چ اونا ک پشت دربودن یعنی ازدحامی بوداا داخل هم ک شاید سی چهل نفرداخل بودن هیچکدوم ماسک و دستکش نداشتن شاید فقط چهارپنج نفر حتی کارمنداهم تکو توک ماسک داشتن

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

منم چهار ماهه نرفتم شهرمون اینجام که زندگی میکنم وضعیت قرمزه همون اول که اعلام کردن من دیگه نشستم تو خونه مگه برا خرید برم بیرون حدود یک ماه پیش برا خرید مواد غذایی رفتیم مرکز شهر مجبور بودیم چون فقط اونجا میشه یه سری چیزارو خرید نگاه کردم دیدم مردم راحت تو مانتو فروشی مراکز خرید میان و میرن...

منم دیگه دیدم دارم روانی میشم بعضی روزا باشوهرم جاهای خلوت میریم پیاده روی ولی واقعا دیگه کم آوردم خیلی عصبی و افسرده شدم

این نیز بگذرد...                                   
عزیزم ماسک جای خلوت نزن ابنو خود دکترا هم گفتن جای پر تردد و شلوغ رفتی حتما بزن

دیگه عادت شده،همینطوری با اینکه میزنم بعدش هزارتا فکروخیال میکنم نکنه بگیرم،اگه نزنم که دیگه هیچی شبش از استرس خوابم نمیبره