2733
2739
عنوان

عشق اول چرا فراموش نمیشه؟؟؟؟

212 بازدید | 18 پست

من ازدواج کردم خداروشکر زندگیم خوبه‌... خب مشکلاتی هست ولی راضیم از زندگیم 

من چندسال پیش با یکی دوست بودم ولی اصلا شرایط ازدواج باهاش نداشتم. اختلاف سن زیاد ‌و اینکه خب اهل مشروب و اینا خیلی بود 

کاملا میدونم که مرد زندگی من نبود اما من لعنتی هرازگاهی بهش فکرمیکنم..... حسی که باهاش تجربه کردم تکرارنشدنیه

خدا منو ببخشه ولی دلم میخواد یه بار هم که شده توی خیابون ببینمش خودشم نفهمه 

دیوونه شدم نصف شبی 

میگن هیچ عشقی توو دنیا مث عشق اولی نیست

میگذره ی عمری اما از خیالت رفتنی نیست...

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چرا یادم نیس😕

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
منتظر این شعر تو اینطور تاپیک ها هستم همیشه خخخ .گفتم اگه کسی نگفته من بگم

بععله

داغ عشق هیشکی مثل اون که پس میزنتت نیس😂🥰

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2738

مثل من😔😔

عشق اولم تو ذهنم هک شده 

همیشه پروفایلشو چک میکنم

عکساشو هرشب نگاه میکنم

دلم میخواد اسم پسرمو بزارم .....😭😭😭😭😭😭

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
همیشه باراول یادمیگیری و تو ذهنت ثبت میشه هر چی بشه فلش بک میزنی ب چیزایی ک اول یاد گرفتی 

امشب مثلا بیرون بودیم 

همش اون لعنتی یادم میومد که اینجاهارو باهاش رفته بودم 

بعد ۵ سال 

خدا رو شکر با عشق اولم ازدواج کردم خخخخ 

خداروشکر