2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه باشگاه رفتم یک سال اصلا جواب نداد لاغر تر شدم

منم چند سال رفتم جواب گرفتم،لابد تغذیه درست نبوده من ماهی دوکیلو چهارمغز میخوردم قشنگ ماهی یک کیلو نیم الی دوکیلو اضافه میکردم...خلاصه سمت قرص نرو همه ی قرصهای چاقی دگزا دارن و فقط پف و ورم میارن و برای کبد و کلیه به شدت مضر هستن حتی ممکنه رو رحم هم تاثیر منفی بذارن و باعث نازایی بشن....برو پیش متخصص تغذیه و متناسب با بدنت برنامه بگیر ...آزمایش تیرویید هم بده شاید تیرویید داری

2731
منم چند سال رفتم جواب گرفتم،لابد تغذیه درست نبوده من ماهی دوکیلو چهارمغز میخوردم قشنگ ماهی یک کیلو ن ...

نه سالمم قرار بود برم پیش متخصص تغذیه که به خاطر کرونا کنسل شد خوب بشه دکتره برگرده میرم پیشش حتما

از همه لحاظ کاملا سالمم  میگن باید بخوری ولی من هیچ اشتهایی ندارم

دراگون و رویال و فت فست و ...اشتها رو به حدی باز میکنن که روزانه چند وعده غذا میخوری واسه کسی مثل تو که اصلا اشتها نداشته و همیشه کم غذا بوده اون حجم از غذا میدونی چه فشاری به معدت میاره؟؟

من یه مدت درگیر لاغری بودم به مرور زمان چاق شدم الان ۳ماهه درگیر معده دردم حاضرم ۱۰ کیلو کم کنم ولی معدم خوب شه فقط به بدنت فشار نیار عزیزم برو دکتر تغذیه یا شربت اشتهایاور کودک باریج بخور

2738
دراگون و رویال و فت فست و ...اشتها رو به حدی باز میکنن که روزانه چند وعده غذا میخوری واسه کسی مثل تو ...

بله این شربتای گیاهیو امتحان میکنم تا دکتر تغذیه ای ک میخام برم پیشش برگرده 

انشالله فعلا به خاطر کرونا  تعطیل کرده معلوم نیست کی برکرده😭

وسوسه نشو فقط توروخدا سمت قرص نروووووو،راستی از اینستا رژیم لیمویی هم عالیه هرکی گرفته نتیجه داده،از طریق مجازی اقدام کن

وسوسه نشو فقط توروخدا سمت قرص نروووووو،راستی از اینستا رژیم لیمویی هم عالیه هرکی گرفته نتیجه داده،از ...

نه دیگه بااین حرفایی ک زدین منتظر دکتر تغذیه میمونم😑

اسی منم چکاب دادم گفت مشکل از خودته که غذا نمیخوری،،،،پیش متخصص هم رفتم بهم برنامه غذایی داد..الان وزنم یکم بهتر شده

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

من قرص فت فست فقط یکماه خوردم التهاب روده دارم...میگن شاید تا اخر عمرت هم خوب نشه

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2706