2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ای وای تازه بهم معرفی کردن گغتن برگشت نداره

من خوردم خیلی اشتها باز میکنه روزی چند وعده باید غذا بخوری کمارش عرق‌ مخصوص چاقی میخوردم حدود ۹ کیلو چاق شدم فک کنم ۷ کیلوشو دوباره لاغر شدم اصلا ارزش نداره عزیزم تاثیر میزاره رو کبدت رژیم لیمومی میگن خیییلی خوبه اونو بگیر هزار برابر ارزش داره 

اصلا نخور من خوردم داغون شدم،چاق میشی نزدیک هشت کیلو ،اما بلافاصله بعد قطع قرص برمیگرده ،تازه بیشترین حجمی که میگیری در ناحیه شکم و پهلو،هر کی میدید منو میگفت حامله شدی از بس شکم ورم میکنه ،ترک های پوستی هم نگم برات چون یه دفعه همه جات چاق میشه به ویژه پشت پاها و باس ن و شکم کلا پوست میترکه و جبران ناپذیره و حتی لاغر شی ترکهات تا اخر عمر میمونه باهات،معده رو هم به شدت ضعیف میکنه طوری که من تا مدتها بعد قطع قرص معده م میسوخت،اینهمه عوارض فقط برای هشت کیلو که موندگار نیست....اصلا سمتش نرووووو

2714
اصلا نخور من خوردم داغون شدم،چاق میشی نزدیک هشت کیلو ،اما بلافاصله بعد قطع قرص برمیگرده ،تازه بیشتری ...

شما دیگه تلاش نکردین ب ای چاق شدن اگه کردین چی جواب دادع

اشتهات زیاد شد؟از داروخونه بگیرم دیگه

اره خییییییلی  من خیلی چاق شدم باهاش واسه من ک از بی اشتهایی لاعر بودم خوب بود  البته هفته اول ک مبخوری خوابت زیاد میشه اما بعدش عادی میشه 

اره داروخونه ها دارن 

شما دیگه تلاش نکردین ب ای چاق شدن اگه کردین چی جواب دادع

من رفتم باشگاه بدنسازی و به صورت طبیعی بدنمو با تغذیه ساختم الان به وزن دلخواهم رسیدم و پشیمونم چرا از اول اینکارو نکردم،فکر کن بعد قطع قرص همه جام لاغر شد جز شکم پهلوهام که بخاطر قرص بود و دوسال طول کشید تا آب کنم،الانم من موندم و ترکهای افتضاح که رو با سن م افتاده،واقعا باشگاه بدنسازی عالی بود برا من

2706