2733
2739
عنوان

از دست بچم‌ دلم میخواد خودکشی کنم

700 بازدید | 17 پست

چندیه حالات روانیش شدید و شدیدتر شده ازون طرف شوهرم بی خیال و بی عرضه اصلا حتی وقتی کنار بچمم نشسته متوجه رفتاراش نمیشه از بس سرش تو خودشه و کاراش.‌موندم تنها با یه پسر نوجوان بی حیا و بی ادب. آرزو مرگ میکنم. حتی روم نمیشه کاراشو بگم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2728

اينجا مقداري از حرفات رو بگو  تا آروم تر بشي 

خانمي  آموزش پرورش  مشاوره هاي رايگان خيلي خوبي داره ها 

من يادمه سالها پيش برادرم رو برديم عالي بود 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

پدر باید پسرو تربیت کنه به شوهرت بگو باهاش دوست باش حرف بزن کمکش کن واقعا جامعه ی بدی شده و بچه های تنها که خانواده حمایتشون نمیکنن حتما ضربه میخورن 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2738

عزیزم تلاشتو بکن.از پدرش کمک بگیر قسمت زیادی از تربیتش باید به عهده ی اون باشه.برو مشاوره ببین چطوری باید با پسرت رفتار کنی .چاره ای نیست گلم پاره ی تنته مسئوولیتش با شماست دیگه

مامان دو تا عشق ❤👩‍👧‍👦 ❤
2706