2733
2739
عنوان

یعنی من خیلی از دنیا عقب موندم ؟

525 بازدید | 12 پست

من هنوز که هنوزه از ویندوز xp روی کامپیوترم استفاده میکنم . دیگه حتی مرورگر موزیلا هم آپدیت نمیشه و میگه نسخه جدیدش از ویندوز xp پشتیبانی نمیکنه . برنامه ها و نرم افزارهای جدید هم هیچ کدوم ساپورت نمیشه .

کسی هست هنوز از این ویندوز استفاده کنه یا من تنهام ؟! در نظرسنجی شرکت کنید .

تعداد رای : 63
نظرسنجی
XP
1
1%
7
23
36%
8
6
9%
10
33
52%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکثرا اداره جات استفاده میکنن

خوب چرا ویندوز ۷ یا۸ نصب نمیکنی؟

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2728
سیستمم قدیمیه روش نصب نمیشه 7

امیدوارم یه خوبشو بگیری آبجی

ببخشید ناراحت شدم😭

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
امیدوارم یه خوبشو بگیری آبجی ببخشید ناراحت شدم😭

فدات عجیجم ناراحت نشو . میخواستم بخرم ولی خب کرونا اومد دیگه نمیشه برم بیرون وگرنه قرار بود یه سیستم خوب بخرم

2738
فدات عجیجم ناراحت نشو . میخواستم بخرم ولی خب کرونا اومد دیگه نمیشه برم بیرون وگرنه قرار بود یه سیستم ...

آبجی

خوشحالم که مشکل مالی نداری پس 

ببخشید من پسر متاهلم ولی راحت باش مشکلی نداره

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
آبجی خوشحالم که مشکل مالی نداری پس  ببخشید من پسر متاهلم ولی راحت باش مشکلی نداره

فکر کردم دختری   

راحت باشم مشکلی نداره ها ؟   

بدم نی نی یار بیاد سرویست کنه   

فکر کردم دختری     راحت باشم مشکلی نداره ها ؟     بدم نی نی یار بیاد س ...

نه اینکه راحت باشی خواستم معذب و ناراحت نشی گفتم وگرنه غلط میکنی راحت باشی خخخخخ

لطفا نگو نی نی یار

واقعا برات متاسفم ک همچین فکری داری و سنگدلی چون میدونی هیچ کس موافق سنگدلی نیست قفل میکنی 

عزیزم ببین تاپیکم چقدر لایک گرفت بعد بگو کسی موافق حرفام نیست