2733
2734
عنوان

تغییرات من در رژیم+ عکس😃😎

| مشاهده متن کامل بحث + 41723 بازدید | 659 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قبلا گرفتید؟؟ ممنون

تو دوران رژیمم بله 

هم جی ام گرفتم هم سوئدی با هر کدوم ۴ کیلو کم کردم

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪
من اوایلش ریزش گرفتم یه کم بعدش دیگه شروع کردم ماسکای مختلف به موهام زدم و ریزشم قطع شد موهام جون گر ...

حنا قرمز نمیکنه؟شرمنده پودر نخود ازکجا میشه تهیه کرد؟

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
استارتر میخوام عکستو ببینم خب😔

باشه 

صبر کن بزارم

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪
2740
حنا قرمز نمیکنه؟شرمنده پودر نخود ازکجا میشه تهیه کرد؟

نه حنا تو روغن رنگ باز نمیکنه

پودر نخود عطاری داره

خیرامواتت بذار

راستش واسه من عوارض نداشت

ممنون از راهنمای شما ولی مشکل من اینکه فقط با نون وبرنج سیر میشم متاسفانه.وحتما باید غذاها اینطوری ب ...

ببین عزیزم ۲روزه اول خیلی سخته ازنظر روحی خودتوبساز..وقتی خواستی بخوری فکرکن که اگه زیاد بخوری بعدش چه حس بدی داری وچقدرازهدفت دورمیشی وبا کم خوردن چقدرررحس خوبی داری ..به این فکرکن روزی که حتی ۱۰۰تاکالری کمترخوردی این یعنی اندازه ی ۱۰۰کالری لاغرشدی وکم خوردنت بی نتیجه نیست..منم عاشق نون وبرنجم..هفته ی اول غذامو جدا میخوردم روی اپن که سرسفره وسوسه نشم وکلا غذام هم متفاوت بود..مثلا ناهار تخم مرغ آب پز ویا سوپ بدون گوشت و روغن بود ..۲روزه اول همون سوپو میخوردم هروقت گشنم میشد یه کاسه کوچیک میخوردم حالا همه ی محتویات یه دیگ کامل ۴۰۰تاکالری داشت..خیلی بدمزه بودولی شکم پرکن..دوست داشتم به هرنحوی سایزم کم شه تا ۱۰روز بعدش برم مانتوبخرم..بعدازیه هفته که دیدم دارم کم میکنم شروع کردم غذاهای سرسفره خوردن..ولی برنج بدون روغن ویک چهارم قبلا..کوکو ۲تا بدون نون وروغنشومیگیرم وسس نوشابه و....همه حذف

باغذامم گوجه زیاد میخورم چون کلم بهم نمیسازه زیاد..

مهربونا وقشنگایی که امضام رو میخونین میشه واسه خونه دار شدننمون ***صلوات ***بفرستین🏠🏡🏤 .. ان شاالله هرچه زودتر خونه بخریم..واقعا سخته ..۹ساله مستاجریم..هرکی امضامو خوندلایک کنه منم یه صلوات مهمونش کنم...من اصلا امضا نداشتم ولی زیادشنیدم که توی نی نی سایت دعاها برآورده میشه امیدوارم منم لایقش باشم..دوستون دادم گلا🎀🎉
2706