2733
2739
عنوان

کسی میتونه به من کمک کنه؟؟؟

1394 بازدید | 12 پست
من سقط داشتم ... این ماه که اقدام کردم دکترم برا لتروفم نوشت روز 11 هم سونو دادم فولیکول 27 mm داشتم....2 تا آمپول hcg زدم و اقدام کردم... موعد پریودم دوتا بی بی چک مصرف کردم که مثبت شد ... اما دوشنبه لک دیدم ... یه خونریزی غیر متعارف سیاه وکم که حتی به استفاده از نوار بهداشتی هم نمیرسید... دیشب دوباره بی بی چک استفاده کردم ... کاملاً مثبت شده... به نظر تون دلیلش چیه؟؟؟ ممکن تاثیر اون آمپولها باشه... کسی با این شرایط بوده... تو رو خدا کمک کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
دکترم گیلدا عمیده ...من یه بارداری پوچ داشتم و یک 13 هفته به این دلیل لتروفم داد تا مطمئن بشه

محیا جان من دقیقاً ماه بعد تو همون تاریخ سقطم پریود شدم ... تو هر دو سقط

شراره جون اما من پرژسترون نزدم ... برا آزاد شدن تخمکhcg زدم
سامی جون آزمایش خون بده اگر مثبت بوده برو پیش دکتر (حالا دکتر خودت نیست یه دکتر دیگه) . احتمالا باید شیاف استفاده کنی . برای سقطهات دلیلی پیدا کردی؟ باید پیش یه دکتر روماتولوژی یا خون بری تا تشخیص بدن شاید مشکل انعقاد خون داشته باشی. موفق باشی.
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.