2733
2734
وای من هروقت با همسرم تو آسانسورباشیم همش گیر میدم میگم تو چرا اینقد کج و کوله ای    

اونم تو رو کج می بینه🤣 من دقت کردم تو آینه همه کجن 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو آینه های دودی خیلیییی چهرم خوب و بی نقصه😞 

به سرم زده برم زاویه سازی و تزریق چربی😕کسی انجام داده؟

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
وای من هروقت با همسرم تو آسانسورباشیم همش گیر میدم میگم تو چرا اینقد کج و کوله ای    

شاید خودش خودشو تو آینه کج و کوله نمیبینه و ما که هرکیو از آینه میبینیم به چشم ما اونجوریه

صلوات بفرستین یدونه❤
2728

وای منم درگیر این موضوع بودم تو ایینه عکس میگرفتم عالی میشد ..ایبینه خوشگل تر نشون میده مغز سعی داره گول بزنه...خیلیا ثابت کردن دوربین ولی من قبول ندارم دوربین کلی لنز و این داستانا داره ک زشت میکنه ادمووووووو...

لا اله االله
من تو آینه های دودی خیلیییی چهرم خوب و بی نقصه😞  به سرم زده برم زاویه سازی و تزریق چربی😕کسی ...

منم تو آینه های تاریک فوق العاده ام😁

چون تو صورتم مشکلم فقط پوستمه ازش راضی نیستم تو تاریکی نشون نمیده چطوریه عالی میشم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
وای منم درگیر این موضوع بودم تو ایینه عکس میگرفتم عالی میشد ..ایبینه خوشگل تر نشون میده مغز سعی داره ...

اره واقعیم نیست به خاطر همون لنزو فلان تازشم دقت کردم هرچقد کیفیت گوشی میره بالاتر عکسا میشن شبیه آینه مثل دوربین گوشی آ سی مثل آینست

صلوات بفرستین یدونه❤
منم تو آینه های تاریک فوق العاده ام😁 چون تو صورتم مشکلم فقط پوستمه ازش راضی نیستم تو تاریکی نشون ن ...

منم😶  می‌دونی من اهل آرایش نیستم وگرنه با آرایش حرفه ای درحالت عادی هم فکر کنم خوب به نظر بیام😭

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
2738