2737
2739
عنوان

کمکم کنید تا خودمو نکشتم یا نشدم قاتل

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا خدا زن شوهردار چجوری با یکی دیگه ست اخه 

چی بگم 😢 کلا اینا خانوادشون همینمدلیه خیانت مثل نقل و نباته😠😠😠

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
2731
یعنی چجوری؟ 

پایین توضیح دادم❤❤❤❤❤

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
نمیتونه پیدا کنه برو سیم کارت افغانی بگیر بعضی سوپرمارکت ها دارن  دیگه احتیاج نیست به نام بزنی ...

سیم کارت افغانی چیه دیگه 

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
2738
پس باید بگی عشق سابق ولی اسی حواست به شوهرت باشه ها میدونی مامانم چی میگه میگه زنای خراب نه صورت زیب ...

راست میگه مادرت..

بیشتر ج....ه خانوما زشتن

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
همون موقع ک با عشقت بهت خیانت کرد باید ی جنجالی راه مینداختین کلا از خانواده حذفش میکردین.رفت و امد ...

خواهری طبقه بالای ما زندگی میکنن اخه چجوری رفت و امد و قطع کنیم

بعدشم ۳ سال از اون‌قضیه میگذره دیگ از یاد رفت 

ولی من هیچ وقت خیانتی که بهم شد و فراموش نکردم

اون موقع فقط ۱۵ سالم بود خودکشی کردم‌افتادم بیمارستان اینو قبلا تو تاپیکام‌گفتمش

داداشم باور نکرد میگفت زن من پاکه خواهرم جن.ده س

پس باید بگی عشق سابق ولی اسی حواست به شوهرت باشه ها میدونی مامانم چی میگه میگه زنای خراب نه صورت زیب ...

همون شب اول که تو اتاق حرف زدیم بهش گفتم از زن داداشم‌خوشم نمیاد اصلااااا سلامشم نکن

2706