2737
2739
عنوان

کمکم کنید تا خودمو نکشتم یا نشدم قاتل

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 90 پست
گفتیم پارسال قبول نکرد مشکل اینه طبقه بالای ما زندگی میکنن همه ش میاد پایین پیش ما

اووووف چ گیری کردین واقعا.ماهم ی عنتر این مدلی داریم تو فامیل جلو مردا چنان عشوه و غمزه میاد خودشیرینی میکنه زبون میریزه بعد ب ما زنا محل نمیده.شوهرشم دقیقا میپرستتش میگه زن من خوش اخلاق بگو بخنده شماها بددلین و ... در حالیکه اینطور نیس ی عفریطه ایه ک خدا میدونه.خوش اخلاقه باهمه خوش اخلاق باشه چرا فقط خودشو واس مردا چس میکنه

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👍👍حالا اگ خدای نکرده ی چیزی شد میگن ببین چیکار کرده ک مرده رفته سراغ یکی دیگ ادم باید شش دنگ حواسش ...

اره واقعن دهن مردمو نمیشه بست هراتفاقی بیوفته میگن تقصیر زنه...انقد زن خراب زیاد شده ک ی لحظه غافل شی سریع میان رو زندگی طرف

مراقب خودت باش،از 
2728
زنی ک‌شوهر داست و چطوری گرفت 😱خدا براشون نسازه بخدا مادرم پیر شده از دستش شاید باوووووورتون نشه ولی ...

باهمن ازدواج نکردن ،

چی بگم فقط خدا ازشون نگذره، سر خودشون بیاد تا بفهمن دارن چیکار میکنن با زندگیا... خدا عمر و سلامتی بیشتری بده به خودتون و مادرتون❤ عدالت بالاخره باید یه جا خودی نشون بده😢😢

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
میشه بگی کامل؟ بخدا دارم دیوونه میشم حس میکنم هیچکس مثل ما گیر نکرده  خدا براش نسازه امید وار ...

همچین نفرینی کنی خداروخوش نمباد میزنه بردارزادت ازکس دگ.خدایی نکرده یتیم میشه.نفرین نکن.نفرین دوشاخه داره 

2738
اره ولی عشقم که میگم شوهرم نبود دوس پسرم بود  الان یه شوهر دارم که ب دنیا نمیدمش

همون موقع ک با عشقت بهت خیانت کرد باید ی جنجالی راه مینداختین کلا از خانواده حذفش میکردین.رفت و امد تموم.چقد راحت گرفتین شماها.

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
اره ولی عشقم که میگم شوهرم نبود دوس پسرم بود  الان یه شوهر دارم که ب دنیا نمیدمش

پس باید بگی عشق سابق ولی اسی حواست به شوهرت باشه ها میدونی مامانم چی میگه میگه زنای خراب نه صورت زیبا و نه سیرت زیبا دارن میگه فقط زبون بازن طوری که مار رو با زبونشون میکشن بیرون 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

[QUOTE=139810731]اخه به داداشم میگه  بابا چرا کسی باور نمیکنه داداشم اونو به هممون ترجیح داد

خییلی معذرت میخام ولی داداشتون سرشو مثل کبک کرده زیر خاک..دیدم ک میگم..جلوشم نگرفتیم چه خانه هایی رو ک خراب نکرد..

استارتر من نمیتونم اینجا راهنماییت کنم ولی درخواست دوستی دادم بعدا توی خصوصی میگم بهت چطوری ادبش کنی

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706