2737
2739
عنوان

۱۰تا فقیر واقعی واقعیییی میشناسین بهم معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 122 پست
من میشناسم ولی اصلا اینجا جایی نیست که بتونید اعتماد کنید ... بهتره تو فامیل و اطرافیان بگردید و کمک ...

ولی من اعتقادم اینه کسی که نیاز داشته باشه میگه حالا چه اشنا چه غریبه چون نیت کمک کردنه خدا یک جا جواب میده 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ مشهدن من خیریه میشناسم

نه عزیزم استان فارس هس خودم در به در دنبال خیرم واسه جهیزیه دخترش حداقل دخترش بره از این زندگی نکبت بار نجات پیدا کنه

وقتی داری گناه میکنی چرا همیشه چپ و راست رو نگاه میکنی؟ یک بار هم بالا رو نگاه کن
2731

این جا چجوری اعتماد می کنی؟!

ما از اقوام دورمون هست که خیلی شرایط سختی داره

خانومه شوهرش معتاد بود و دو تا هم بچه داشت بعد حتی یه سری می خواسته با باز گذاشتن گاز زن و بچه هاش رو بکشه

بعد دیگه بنده خدا طلاق گرفت ازش 

خانوما خودش کار می کنه اصلا هم از اینا نیست که بیاد بگه آی ندارم و اینا

ما هم بدون این که بدونه هر ماه یه مبلغی رو می ریزیم به حسابش فک می کنه از کمیته امداد و ایناس مثل اینکه

ولی آنقدر خانوم خوب و آبرو داریه که نگو

ولی در کل شماره حسابش رو نمی دونم و اگه می دونستمم نمی گفتم چون برام دردسر میشه   

2738
نه عزیزم استان فارس هس خودم در به در دنبال خیرم واسه جهیزیه دخترش حداقل دخترش بره از این زندگی نکبت ...

خیریه ها کمک میدن گلم چندجابرین

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍
من میشناسم ولی اصلا اینجا جایی نیست که بتونید اعتماد کنید ... بهتره تو فامیل و اطرافیان بگردید و کمک ...

والا اطرافم کسی نیس که واقعا نیازمند باشه خیلیام خودشونو میزنن به فقیری گفتم شاید کسی بشناسه 

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼
اخه جاییو نمیشناسم بپرسم😔

ما یه ساله ازدواج کردیم... نصو خونمون خالیه  چیزایم ک داریم دسته دومه همسرم از صب تاشب کار میکنه اما کفاف نمیده..واقعا کمک نیاز داریم.... اگه بخاین بیاین خونمونو ببین😢😢

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2706