2737
2734
عنوان

عذاب وجدان

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 43 پست
به نام زاهدان 

اسی جان خودت هم اهل سیستان بلوچستانی؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
ببین این همه آدم پارتی بازی کردن تو هم روش  حالا که پشیمونی خیلی خوبه دیگه اینکارو نکن از خدا ...

میتونم برگردم به دانشگاه قبلیم ک حقمه 

خانواده امو نمیدونم چیکارش کنم

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نامزدم از خودم رتبه بهتری داره  هفتصدتا ازم بهتره و اولین نفر قبولیه کلاسه  و شدیدا ...

بنظرم نامزدت میزون نیس،البته ببخشیدا

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2731
رتبت چند بود تو کنکور؟ با کنکور رفتی یا بدون کنکور؟

من ۱۳۴۲ منطقع یک بودم 

من کنکور دادم عزیزم

هم اتاقیم ۵۷۰۰ کشوری منطقه سع زاهدان قبول شد

من ۴۷۰۰ کشوری بودم زابل فقط چون منطقه یک بودم

من خیلی تلاش کردمممممممممم

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
اسی جان خودت هم اهل سیستان بلوچستانی؟

نه خراسان رضوی. مشهد

سلام دیگه خسته شدم تو خونه اومدم یه سر اینجا  انگار قرار نیست باهم حرف نزنیم

چیشد؟

منم نخاستم باهات حرف بزنم نگرانت بودم همین

خلم دیگه نگران تو میشم 

خدافس

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2740
نه خراسان رضوی. مشهد

خو دیگه یه دفه می‌رفتی مشهد

خو دیگه یه دفه می‌رفتی مشهد

حقم نبود 

حقم نبود 

آخه خو فرق زابل و زاهدان چی بود مگه

وااا گلم اصلا عذاب وجدان نداشته باش فکر کردم بدون کنکور رفتی دانشگاه الان همه با پارتی میرن سرکار ت ...

مرسی عزیزم 

ولی یکم تحملش برام سخته 

نامزدم روبه روامه 

و میگ من خودمو میکشم تخصص قبول شم امثال تو با پارتی جابه جا کنن خودشونو 

خیلی ناراحت شدم ازردستش نه 

از دست خودم 

مرسی  ازت خیلی ممنونم  امیدوارم بهتر شده باشی  خدتو پیدا کرده باشی    

اوکیم من نیاز به نگرانی شما نیس😏

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2706