2737
2734
عنوان

عذاب وجدان

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 43 پست
آخه خو فرق زابل و زاهدان چی بود مگه

مرکز استان بود 

و تیپ یک 

و زابل ها حس بدی به مشهدی داشتن البته تصورم اینه 

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
مرسی عزیزم  ولی یکم تحملش برام سخته  نامزدم روبه روامه  و میگ من خودمو میکشم تخصص ...

مهم اینه که تو شایستگیشو داری وگرنه تو کلاس نفر آخر میشدی،عزیزم بهتره تو نامزدی تجدید نظر کنی،این زنگ خطره ،زندگی بالا و پایین داره،ممکنه همچین زخم زبونایی زیاد بشنوی ازشا

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا خوبه، همون وجدان درد بگیری چهار روز دیگه برای استخدام دنبال پارتی نگردی حق یه جمعیت دیگه رو ه ...

همین الانشم اونقد داغونم ک ادامه دادن برام خیلی دشواره

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
مهم اینه که تو شایستگیشو داری وگرنه تو کلاس نفر آخر میشدی،عزیزم بهتره تو نامزدی تجدید نظر کنی،این زن ...

درسته عزیزم. خیلی ممنونم ک راهنماییم کردی

2728
همین الانشم اونقد داغونم ک ادامه دادن برام خیلی دشواره

بعید می‌دونم تو بخاطر حق الناس و این حرفا ناراحت باشی،وگرنه همون دو سال پیش اصلا اقدام این کار نمیکردی،اصل مطلبو بگو،بخاطر چی ناراحتی دقیقا

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
بعید می‌دونم تو بخاطر حق الماس و این حرفا ناراحت باشی،وگرنه همون دو سال پیش اصلا اقدام این کار نمیکر ...

عزیزم من چرا اینجا ک کسی منو نمیشناسه باید دروغ بگم 

۹۶ قبول شدم خیلییی هم درس خون بودم 

الان ۹۹ 

همیشه خودمو قایم کردم همیشه ترسیدم شبا خوابم نبرد 

اوایل سعی کردم برگردم خانواده ام نمیذازن اجازه نمیدن دعوام میکنن

من سه دارم عذاب میکشم 

سه سال انگار قاتلم 

سه سال  میترسم همش 

سع سال اصلا درس نمیخونم فقط پاس میکنم 

واسه من لذتی نداره

باوز نمیکنید 

دیگ نمیدونم چه جوری توضیح بدم 

بی نهایت الان داغونش هستم دیگ 

چرا دردغ بگم مثلا وقتی نمیشناسم شما رو حتی

2740

عزیزم کارت اصلا درست نبود،دیگه کار از کارم گذشته عذاب وجدان نداشته باش یا حداقل سعی کن دیگه مشابهش پیش نیاد ولی آخه نامزدت از الان با شما سر جنگ داره؟؟میخواد در آینده هی بهت تیکه بندازه؟؟

خوب بود مثلا اونجا ی اتفاقی خدایی نکرده واست میوفتاد اونوقت نامزدت دلش خنک میشد حرف حق بقیرو خوردی میزد؟ انقد تو کنکور تقلب میشه ک فک نکنم تو حق بقیرو خورده باشی از موقعیتت لذت ببر پشیمون هم نباش ب فکر خودت باش 

والا در اصل که اگه ادمی بوده با شرایط بهتر از تو و نتونسته صرفا به خاطر نداشتن پارتی انتقالی بگیره حق خوری هست ولی واقعا سخته رعایتش 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
عزیزم من چرا اینجا ک کسی منو نمیشناسه باید دروغ بگم  ۹۶ قبول شدم خیلییی هم درس خون بودم  ...

الان با دزس نخوندن داری خیانت بزرگی ب کسایی میکنی ک قراره بیان پیشت برای معالجه

متاسفانه خیلی از بچه های پزشکی درس نمیخونن حتی نمیدونن سندروم داون چی هست بعد مدرک میگبرن میان مطب میزنن با جون آدم ها بازی میکنم 

شمام سعی کن بجای عذاب وجدان بیشتر درس بخونی ک ی دکتر با سواد شی

قصد جسارت ندارم ولی درباره نامزدتونم ی تجدید نظر کنید

عزیزم من چرا اینجا ک کسی منو نمیشناسه باید دروغ بگم  ۹۶ قبول شدم خیلییی هم درس خون بودم  ...

عزیزم نمیگم که دروغ میگی

ینی همون موقع که داشتی اینکارو انجام می‌دادی اصلا به اینکه ممکنه بعدا عذاب وجدان بگیری فکر نکردی،این عجیبه