2726
عنوان

عذاب وجدان

501 بازدید | 43 پست

من  دانشگاه زابل بودم با پارتی رفتم دانشگاه زاهدان 

حالا همکلاسیم ک باهم نامزدیم بعد دوسال ونیم فهمیده 

و بهم میگ من حق دیگران خوردنم خیلی عذاب وجدان دارم دوسال و نیم پیش وقتی دانشگاه امو عوض کردم پشیمون شدم ولی خانواده ام نذاشتن ک برگردن .‌‌‌‌..اللنم خانواده ام نمیذارن.نامزدهم کردم ک اونم نمیذاره ولی از چشمام سرزنش کردنشو میخونم و داغون میشم 

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !

بیخود عذاب وجدان داری😐

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

رشته تحصیلی؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بیخود عذاب وجدان داری😐

با پارتی اینکارو کردم 

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
رشته تحصیلی؟

پزشکی متاسفانه 

با پارتی اینکارو کردم 

ببین این همه آدم پارتی بازی کردن تو هم روش 

حالا که پشیمونی خیلی خوبه دیگه اینکارو نکن از خدا بخواه ببخشه تو رو 

الان چاره ای نداری جبران کن انقدر موفق و دقیق پیش برو که یجور جبران کرده باشی و فرد مفیدی بشی 

عذاب وجدان بد نیست ولی الان وقت عذاب وجدان نیست چون فایده ای نداره دیگه 

پس سعی کن اونجور که گفتم جبرانش کنی

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

یعنی انتقالی گرفتی؟؟؟ مدرکت به نام دانشگاه زابل میخوره یا زاهدان؟ 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
تو خیلیم خوب کردی من حلالت کردم  درس یه چیزه الکیه پس خودتو داغون نکن

به به

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
پزشکی متاسفانه 

عذاب وجدانت به جاس

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
اگه با پول رفتی بنظرم اشکال نداره حتما هوششو داشتی که رفتی پزشکی

نامزدم از خودم رتبه بهتری داره  هفتصدتا ازم بهتره و اولین نفر قبولیه کلاسه

و شدیدا مغرور

منم بی اعتما به نفس 

اصلا نمیتونم باهش درس بخونم

یعنی انتقالی گرفتی؟؟؟ مدرکت به نام دانشگاه زابل میخوره یا زاهدان؟ 

به نام زاهدان 

عذاب وجدانت به جاس

عزیزم فقط شهرشو جا بجا کرده،رشتشو که تغییر نداده

فقط می‌دونم نامزدش خیلی رو داره،خو بابا اگه این نیومده بود که نامزدت نشده بود

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706