2737
2739
عنوان

امروز اصلا حالم غیر طبیعیه

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 79 پست

اصلا ببینم این چه اسم کاربریه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
اشکال نداره گلم وضو بگیر در هر صورت ارام بخشه و ایه ۲۹ سوره رعد رو هم بخون همراه با ذکر لاحول ولا .. ...

چشم عزیزم دستت درد نکنه😔

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا؟چی‌شده؟؟

بخدا هیچی اصلا مشکل جدیدی وجود نداره همون قبلیاس

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2731
چشم عزیزم دستت درد نکنه😔

فدات پاشو دیگه زانوی غم در بغل نگیر به بزرگی خدا فکر کنی یه عشقی تو وجودت پیدا میشه که ۱۸۰ درجه تغییر میکنی

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
اجی خیلی احساس بی پناهی میکنم😔

پشت و پناهت خدا باشه چند سالت عزیزم 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
فدات پاشو دیگه زانوی غم در بغل نگیر به بزرگی خدا فکر کنی یه عشقی تو وجودت پیدا میشه که ۱۸۰ درجه تغیی ...

قربون خدا برم ک همیشع هوامو داشت حتی وختی هرز پریدم 😔

2738
قربون خدا برم ک همیشع هوامو داشت حتی وختی هرز پریدم 😔

میفهمم چی میگی هوای منم خیلی داشته ولی من چی😢

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
میفهمم چی میگی هوای منم خیلی داشته ولی من چی😢

خیلی بد کردم خیلی عجب صبری خدا دارد حتی شب قدر ی دفعه نگفتم یا الله من دیگ کیم انتظاز ارامشم دارم 😔

۲۲

عزیزم اگه فضولی نیست چه مشکلی داری اگه دوست داری بگو

خیلی بد کردم خیلی عجب صبری خدا دارد حتی شب قدر ی دفعه نگفتم یا الله من دیگ کیم انتظاز ارامشم دارم 😔

عزیزم اشکال نداره توبه کن خدا میبخشه

عزیزم اگه فضولی نیست چه مشکلی داری اگه دوست داری بگو

خب مشکلاتم ک خیلی زیاده ولی در درجه اول گناهانم خیلی رو دوشم سنگینی میکنه😔

درجه دوم نمیدونم دارم چیکار میکنم زندگیم خیلی بی معنی شده💔

درجه سوم پدر و مادرم ک جونمو براشون میدم از لحاظ جسمی سالم نیستن خیلی غصه میخورم 😔😔

درجه چهارم بین جدایی و عاشقی موندم خانوادم نمیزارن بهش برسم جدیدا خانواده اونم مخالف شدن مامانم حتی نمیزاره ببینمش حتی توی کافی شاپی چیزی ، اصلا نمیدونم بودن با اون اشتباهه یا درست 😔💔

حس میکنم برام جادو گرفتن 

عزیزم اشکال نداره توبه کن خدا میبخشه

من بودم نمیبخشیدم😔😔😔😔

2706