2733
2734
عنوان

امروز اصلا حالم غیر طبیعیه

524 بازدید | 79 پست

امروز از صبح وختی بیدار شدم یجوریم حس میکنم قراره بمیرم اصلا بوی مرگه همه جا😔

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

😕😕😕

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤

اصلا یجوریه وضعم اشکام بند نمیاد در حالیکع چیزی نشده مشکل جدیدی وجود نداره

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستم شاید داری افسردگی میگیری

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
باور کن😔

خدانکنه عزیزم🙁

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
دوستم شاید داری افسردگی میگیری

ن دوساله افسردگی شدید دارم ولی خوب نمیشم اصلااااا

2738
عه چه حرفایی میزنی یه وضو بگیر و یکم دعا کن ببین چقدر اروم میشی

این دوستمون راست میگه یه آرامشی بعدش نصیبت میشه که نگو

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
ن دوساله افسردگی شدید دارم ولی خوب نمیشم اصلااااا

عزیزم لطفا به خودت تلقین نکن الان پاشو برو یه آبی به سر و صورتت بزن دوست خوبم 

عه چه حرفایی میزنی یه وضو بگیر و یکم دعا کن ببین چقدر اروم میشی

اجی ۲۰ روزه پاک نمیشم وگرنه اگ نماز میخوندم اروم میشدم😔

عزیزم لطفا به خودت تلقین نکن الان پاشو برو یه آبی به سر و صورتت بزن دوست خوبم 

اصلا همیشه میتونستم حال دلمو خودم خوب کنم امروز یجوریم کلا 

اصلا همیشه میتونستم حال دلمو خودم خوب کنم امروز یجوریم کلا 

عزیزم میشه الان حرفمو گوش بدی برو دو رکعت نماز بخون بعد از نماز یه لباس شاد بپوش یه آرایش ملیحم بکن یه آهنگ شادم بزار یه تکونی هم به خودت بده

اجی ۲۰ روزه پاک نمیشم وگرنه اگ نماز میخوندم اروم میشدم😔

اشکال نداره گلم وضو بگیر در هر صورت ارام بخشه و ایه ۲۹ سوره رعد رو هم بخون همراه با ذکر لاحول ولا .....

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
2706