2733
2739
عنوان

اونایی که دسپختشون حرف نداره بیاننن 😍😍😋😋

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 32 پست

روش دوم از شب قبل ماهیچه و به همراه زردچوبه و پیاز و فلفل دلمه و هویج مرینیت میکنم بعدسرخش میکنم میزارم با همون موادش و رب گوجه و آب سه چار ساعت بپزه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چلو گوشتامو هرکی خورده خوشش اومده گوشت گوساله میزارم چون گوسفندی بدم میاد ی کمم سرخش میکنم، بعد ...

با رب که خیلییی خوشمزه میشه 

ممنونم از راهنماییتون ⁦☺️⁩

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغریمه 😀👌 مطمئنم که میتونم 😊 قدم ۱۷۰  ➖ وزنم ۱۰۵ ➖ هدف اصلی که ان‌شالله تا اخر این تیکر میرسم ۶۵ کیلو 😊تاریخ شروع ورزش و رژیم ۱۴۰۲/۸/۲۸   ➖   اولین وزن کشی تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ ( 99 ) کیلو 😀🙃 

من اول گوشت رو که ترجیحا گردن باشه بهتره با کمی اب میذارم بجوشه. بعد از جوش اول که کف گوشت رو اومد ابشو خالی میکنم دوباره قابلمه رو پر میکنم دو تا پیاز و چند حبه سیر و فلفل سیاه و برگ بوبهش اضافه میکن. گوشت که نیم پز شد نمک میزنم. وقتی کامل پخت کمی رب رو با فلفل قرمز و زردچوبه و دارچین تفت میدم و بهش اضافه میکنم تا جا بیفته. اب گوشت رو باید از اول به اندازه ای بریزین که دوباره اب اضافه نکنید

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد
2728
2738
چجوری باید بدرستم ؟

پیاز رو رنده کن یا نگینی خورد کن پیازت نباید خیلی کم باشه مثلا دو تا پیاز متوسط رو به بزرگ (البته بازم بستگی به تعداد افراد داره اگه زیاد بود که زیادترش میکنی)وتفتش بده .کره هم بریز تو روغن وگوشت گوسفندی رو هم اضافه وتفت بده میتونی یه دونه سیر هم بریزی.بعد اگه دوست داشتی رب بزن وسرخ کن اگه نه که بدون رب درست کن بعد کمی اب جوش بریز بزار خوب پخته شه.من بهش ادویه نمک وفلفل وزردچوبه وکمی دارچین وکمی جوز هندی وزردچوبه میزنم ودر اخر زعفران میریزم بعد کمی که تهش اب موند خاموش میکنم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

_ گوشت بره یا گوسفند با دمبه زیاد

_آب خیلی کم اضافه کن 

_پیاز رو چهار قسمت کن بریز تو قابلمه 

_نمک فلفل زردچوبه کمی زیره ( زعفرون طعم اصلی گوشت رو میگیره)

_ وقتی کاملا پخت نه باید خشک بشه کاملا و نه اینکه اب زیاد داشته باشه کمی آبلیمو و رب انار اضافه کن ( رب انار کولاک میکنه)

_بذار بین برنج آبکشی و بعد دم بذار 

چجوری باید بدرستم ؟

پیازو تفت میدم سبک که شد گوشتم اضافه میکنم سرخ میکنم من چون بوی گوشت خوشم نمیاد سیر و فلفل دلمه و هویجم میزنم بعد ربی بخوای رب اضافه کن و روش آب میریزم کم میزارم قشنگ بپزه زعفرونی هم خواستی اخر سر که پخت اضافه کن این چلو گوشت درباریه خودم پختم

❤دخترم زندگی منه❤
من من من به دو ورش درست میکنم بدون آب و آبدار روش اولکهپیاز میچینم کف قابلمه ماهچه رو میچینم روش و ...

با چی؟

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
چجوری باید بدرستم ؟

من اینطور درست میکنم

پیاز فراوان نگینی خرد میکنم تفت میدم بعد گوشت رو توش با شعله ی کم تفت میدم..زمان زیادی تفت میدم بعدادویه(کمی زرد چوبه .ادویه گوشت.پودر دارچین.فلفل سیاه)میزنم باز تفت میدم بعد روش کنی آب میریزم و زعفران سابیده شده و دم شده وقتی قل زد شعله رو کم میکنم..تاکاملا گوشت بپزه و آب کم شه...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2706