2703
2553

دوستان کیا چلو گوشت خشششمزههه بلدن ؟

به منم یاد بدین 😁😁😁😁

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغریمه 😀👌 مطمئنم که میتونم 😊 قدم ۱۷۰  ➖ وزنم ۱۰۵ ➖ هدف اصلی که ان‌شالله تا اخر این تیکر میرسم ۶۵ کیلو 😊تاریخ شروع ورزش و رژیم ۱۴۰۲/۸/۲۸   ➖   اولین وزن کشی تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ ( 99 ) کیلو 😀🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشتت گوسفندی باشه خود به خود خوشمزه میشه😋😋

چجوری باید بدرستم ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغریمه 😀👌 مطمئنم که میتونم 😊 قدم ۱۷۰  ➖ وزنم ۱۰۵ ➖ هدف اصلی که ان‌شالله تا اخر این تیکر میرسم ۶۵ کیلو 😊تاریخ شروع ورزش و رژیم ۱۴۰۲/۸/۲۸   ➖   اولین وزن کشی تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ ( 99 ) کیلو 😀🙃 
2720

اول یدونه پیاز گنده رو با دنبه کمی سرخ کن بعد گوشتو با پیازو دنبه سرخ کن بعد زردچوبه و فلفل سیاه بزن ابریز حسااااابی بجوشه دست اخر ی قاشق ابغوره یکی ابلیمو و نمک بزن 

مححححححششششررررر میشه

2714
من هیچییییی بلد نیستم تاحالا دست ب سیاه سفید نزدم😂😂😂😂😂😂😂

😁😁😁 اشکال ندارن بعدا یاد میگیری منم چیزی بلد نبودم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من من من

به دو ورش درست میکنم بدون آب و آبدار

روش اولکهپیاز میچینم کف قابلمه ماهچه رو میچینم روش و با یه استکان زعفرون حل شده و چنتا چوب دارچین و کره با۱عله کم میزارم ۴ ساعت بپزه بدون هیچی آبی فوق العاده عالی میشه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

من چلو گوشتامو هرکی خورده خوشش اومده

گوشت گوساله میزارم چون گوسفندی بدم میاد

ی کمم سرخش میکنم، بعد پیاز رنده میکتم تفت میدم یکمم رب میزنم توش، اب میزیزم جوش ک اومد گوشتارو میچینم داخلش. یکمم فلفل دلمه میندازم توش. 

چند ساعت خووووب بمونه جابیفته نکتش جا افتادنشه. 

*خیلیا رب نمیزنن اما من میزنم. *

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بتو گفتن منم لایک کن،شوهرم تا بهش میگم غذا چ بخوریم میگه جلو گوشت،ولی تابحال درست نکردم

بیا عزیزم چنتا از دوستامون گفتن 😁😋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706